Červenec 2024 | ||
---|---|---|
24. 7. 2024 Ostravice | 24. 7. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub Frýdek-MístekOstravice • Čas: Od 17:00 hodin • Zkoušející: Chlebek David (4. dan) • Místo: Tělocvična hotelu Ondráš z Beskyd, Ostravice 957, Ostravice | Vloženo: 24.07.2024 |
29. 7. 2024 Zbraslavice | 29. 7. 2024 Regionální technický seminářZbraslavice • Čas: Od 10:00 do 11:30 hodin • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: hala, Rekreační středisko U Starého Rybníka , Zbraslavice | Vloženo: 03.03.2024 Změněno: 03.03.2024 |
31. 7. – 4. 8. 2024 Votice | 31. 7. – 4. 8. 2024 Letní kemp taekwonda ITFVotice • Pořádá: klub Gebaek Hosinsool | Vloženo: 02.02.2024 Změněno: 22.05.2024 |
Srpen 2024 | ||
1. 8. 2024 Zbraslavice | 1. 8. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub SillaZbraslavice • Čas: Od 11:30 hodin • Zkoušející: Heydušková Radka (6. dan) • Místo: Rekreační středisko U Starého Rybníka, Zbraslavice | Vloženo: 05.05.2024 |
1. 8. 2024 Zbraslavice | 1. 8. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub KerberosZbraslavice • Čas: Od 11:00 hodin • Zkoušející: Pařík Petr (6. dan) • Místo: RS U starého rybníka, Zbraslavice | Vloženo: 10.06.2024 |
3. 8. 2024 Votice | 3. 8. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub KangsongVotice • Čas: Od 16:00 hodin • Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: TKD Centrum Beztahov, Votice | Vloženo: 23.06.2024 |
4. 8. 2024 Votice | 4. 8. 2024 Celorepublikové zkoušky na technické stupně DANVotice • Čas: Od 14:00 hodin • Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) a Zkušební komise svazu • Místo: TKD centrum Beztahov, Votice | Vloženo: 01.02.2024 Změněno: 12.02.2024 |
9. 8. 2024 Votice | 9. 8. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub Gebaek HosinsoolVotice • Čas: Od 09:00 hodin • Zkoušející: mistr Zámečník Martin (8. dan) • Místo: TKD Centrum Beztahov, Votice | Vloženo: 16.07.2024 |
10. 8. 2024 České Budějovice | 10. 8. 2024 Seminář s pionýrem taekwonda Yoosunem LeeČeské Budějovice • Pořádá: klub Velešín | Vloženo: 23.05.2024 Změněno: 19.07.2024 |
13. 8. 2024 Pecka | 13. 8. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub ToigaePecka • Čas: Od 16:00 hodin • Zkoušející: mistr Smejkal Petr (7. dan) • Místo: Rekreační areál Pecka, Rekreační areál Pecka 205, Pecka | Vloženo: 29.06.2024 |
Září 2024 | ||
1. 9. 2024 Praha | 1. 9. 2024 Regionální technický seminář od 2. kupuPraha • Čas: Od 17:00 do 19:00 hodin • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: ZŠ Campanus, Praha | Vloženo: 17.01.2024 |
1. 9. 2024 Votice | 1. 9. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub Gebaek HosinsoolVotice • Čas: Od 13:30 hodin • Zkoušející: mistr Zámečník Martin (8. dan) • Místo: TKD Centrum Beztahov, Votice | Vloženo: 16.07.2024 |
11. 9. 2024 Praha | 11. 9. 2024 Regionální technický seminář od 4. danuPraha • Čas: Od 20:00 do 21:30 hodin • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: ZŠ Campanus, Praha | Vloženo: 17.01.2024 |
19. – 22. 9. 2024 Praha | 19. – 22. 9. 2024 Školení trenérů licence B – obecná částPraha • Pořádá: FTVS UK | Vloženo: 04.04.2024 |
19. – 23. 9. 2024 Kazachstán | 19. – 23. 9. 2024 Mezinárodní technický seminář ITFKazachstán • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) | Vloženo: 23.04.2024 |
21. 9. 2024 Ostrava | 21. 9. 2024 Ostrava Cup 2024Ostrava • Pořádá: klub Ostrava • Místo: Sportovní hala Ostravské univerzity, Moravská Ostrava 3397, Moravská Ostrava a Přívoz | Vloženo: 29.01.2024 Změněno: 27.06.2024 |
28. 9. 2024 Týnec nad Sázavou | 28. 9. 2024 Zářijový Týnecký pohár – oblastní soutěžTýnec nad Sázavou • Pořádá: kluby Hwa-Rang a NA_MU • započítává se do svazového žebříčku • akce se záštitou svazu | Vloženo: 10.11.2023 Změněno: 03.05.2024 |
Říjen 2024 | ||
5. 10. 2024 Brno | 5. 10. 2024 Řádné zasedání Valné hromady svazuBrno • Čas: Od 10:00 hodin • Místo: Orea Congress Hotel, Brno | Vloženo: 05.03.2024 Změněno: 09.04.2024 |
11. – 14. 10. 2024 Polsko | 11. – 14. 10. 2024 Mezinárodní technický seminář ITFPolsko • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) | Vloženo: 26.03.2024 |
12. 10. 2024 Praha | 12. 10. 2024 Prosek Cup 2024Praha • Místo: Gymnázium Litoměřická 726, Praha 9 Prosek | Vloženo: 19.01.2024 Změněno: 03.05.2024 |
15. 10. 2024 | 15. 10. 2024 Uzávěrka žádostí na danové zkoušky 15. 12. 2024Platí pro kandidáty na 4.–6. dan | Vloženo: 14.12.2023 |
18. – 19. 10. 2024 České Budějovice | 18. – 19. 10. 2024 2. kolo Poháru Českého svazu taekwon‑do ITFČeské Budějovice • Místo: Sportovní hala, Stromovka 12, České Budějovice • započítává se do svazového žebříčku | Vloženo: 18.10.2023 Změněno: 03.05.2024 |
19. 10. 2024 Srbsko | 19. 10. 2024 Serbia Open 2024Srbsko • Místo: Novi Sad, Srbsko | Vloženo: 23.04.2024 |
24. – 28. 10. 2024 Kypr | 24. – 28. 10. 2024 Mezinárodní technický seminář ITFKypr • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) | Vloženo: 18.01.2024 Změněno: 18.01.2024 |
Listopad 2024 | ||
2. 11. 2024 Týnec nad Sázavou | 2. 11. 2024 Listopadový Týnecký pohár – oblastní soutěžTýnec nad Sázavou • Pořádá: kluby Hwarang a Namu • započítává se do svazového žebříčku • akce se záštitou svazu | Vloženo: 10.11.2023 Změněno: 03.05.2024 |
2. – 8. 11. 2024 Uzbekistán | 2. – 8. 11. 2024 World Cup Taekwon‑Do Games 2024Uzbekistán • Místo: Taškent, Uzbekistán | Vloženo: 23.01.2024 |
3. 11. 2024 Seč | 3. 11. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub PardubiceSeč • Čas: Od 11:00 hodin • Zkoušející: Kolář Radek (6. dan) • Místo: Seč | Vloženo: 27.06.2024 |
8. – 10. 11. 2024 Ostrava | 8. – 10. 11. 2024 Mistrovství ČR v taekwondu ITF – skupina DANOstrava • započítává se do svazového žebříčku • Místo: Atletická hala, Ruská 3077/135, Ostrava | Vloženo: 11.07.2023 |
15. 11. 2024 | 15. 11. 2024 Uzávěrka žádostí na danové zkoušky 15. 12. 2024Platí pro kandidáty na 1.–3. dan | Vloženo: 14.12.2023 Změněno: 14.12.2023 |
25. 11. 2024 Velešín | 25. 11. 2024 Zkoušky na technické stupně kup – klub VelešínVelešín • Čas: Od 18:00 hodin • Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) • Místo: ZŠ Velešín, Družstevní 340, Velešín | Vloženo: 03.01.2024 |
Prosinec 2024 | ||
7. 12. 2024 Praha | 7. 12. 2024 Ataxon OPEN 2024Praha • Místo: Sportovní centrum, Na Chobotě 1420/16, Praha | Vloženo: 14.06.2023 Změněno: 03.05.2024 |
14. 12. 2024 Brno | 14. 12. 2024 Celorepublikový technický seminářBrno • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) | Vloženo: 21.10.2023 Změněno: 13.12.2023 |
15. 12. 2024 Brno | 15. 12. 2024 Celorepublikové zkoušky na technické stupně DANBrno • Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) a Zkušební komise svazu • Místo: Cejl 61, Brno | Vloženo: 21.10.2023 Změněno: 29.02.2024 |
Únor 2025 | ||
14. 2. 2025 Ostrava | 14. 2. 2025 Zasedání Výkonného výboru svazuOstrava | Vloženo: 11.06.2024 |
14. – 15. 2. 2025 Ostrava | 14. – 15. 2. 2025 1. kolo Poháru svazuOstrava | Vloženo: 11.06.2024 |
28. 2. – 2. 3. 2025 Praha | 28. 2. – 2. 3. 2025 Memoriál Marka Lazora – Czech Open 2025Praha | Vloženo: 21.04.2024 |
Duben 2025 | ||
25. – 26. 4. 2025 Nymburk | 25. – 26. 4. 2025 Celorepublikové setkání STMNymburk | Vloženo: 11.06.2024 |
28. 4. – 5. 5. 2025 Estonsko | 28. 4. – 5. 5. 2025 Mistrovství Evropy 2025 v taekwondu ITFEstonsko • Místo: Tallinn, Estonsko | Vloženo: 21.04.2024 |
Květen 2025 | ||
17. 5. 2025 Praha | 17. 5. 2025 Sonkal OpenPraha • Místo: Sportovní centrum, Na Chobotě 1420/16, Praha | Vloženo: 06.05.2024 |
18. 5. 2025 Praha | 18. 5. 2025 Zasedání Valné hromady svazuPraha | Vloženo: 11.06.2024 |
23. – 25. 5. 2025 Ostrava | 23. – 25. 5. 2025 Mistrovství ČR v taekwondu ITF – skupina KUPOstrava | Vloženo: 11.06.2024 |
Červen 2025 | ||
13. – 15. 6. 2025 Praha | 13. – 15. 6. 2025 Mezinárodní technický seminář ITFPraha • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) | Vloženo: 11.06.2024 |
15. 6. 2025 Praha | 15. 6. 2025 Celorepublikové zkoušky na technické stupně 4.–6. DANPraha • Zkoušející: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) | Vloženo: 11.06.2024 |
Říjen 2025 | ||
3. – 13. 10. 2025 Itálie | 3. – 13. 10. 2025 Mistrovství světa 2025 v taekwondu ITFItálie | Vloženo: 08.06.2024 |
Listopad 2025 | ||
7. – 9. 11. 2025 Nymburk | 7. – 9. 11. 2025 Mistrovství ČR v taekwondu ITF – skupina DANNymburk | Vloženo: 11.06.2024 |
Prosinec 2025 | ||
6. 12. 2025 Praha | 6. 12. 2025 Ataxon OpenPraha • Místo: Sportovní centrum, Na Chobotě 1420/16, Praha | Vloženo: 06.05.2024 |
12. 12. 2025 Brno | 12. 12. 2025 Zasedání Výkonného výboru svazuBrno | Vloženo: 11.06.2024 |
13. 12. 2025 Brno | 13. 12. 2025 Celorepublikový technický seminářBrno • Vede: velmistr Hwang Ho‑yong (9. dan) | Vloženo: 11.06.2024 |
14. 12. 2025 Brno | 14. 12. 2025 Celorepublikové zkoušky na technciké stupně 1.–3. DANBrno • Vede: Zkušební komise svazu | Vloženo: 11.06.2024 |