INDEX ITF EITF ČSTV MŠMT ČR COV

Trenéři Českého svazu Taekwon-Do ITF

Chceš být kvalifikovaným trenérem Českého svazu Taekwon-Do ITF?
Prostuduj si dobře svazovou směrnici č.4.
Uvidíš, že to není nic nedosažitelného.


Hlavní instruktor Českého svazu Taekwon-Do ITF



prof. Hwang Ho-jong
9. dan


Držitelé 1. trenérské třídy



Ing. Heydušková Radka
škola Silla
číslo licence: A-01




Mgr. Lazorová Jana
škola Il Dong
číslo licence: A-02




Ing. Lazor Marek
škola Il Dong
číslo licence: A-03




Smejkal Petr
škola Toi Gae
číslo licence: A-04




Macháň Libor
škola Brno
číslo licence: A-05




Ing. Koziarová Jana
škola Karviná
číslo licence: A-06




Mgr. Mraček Jan
škola Won Hyo
číslo licence: A-07












Držitelé 2. trenérské třídy
Číslo licencePříjmení a jménoŠkolaDatum vydáníPlatnost do
B-01Zámečník MartinGe Baek Hosin Sool07.08.2005neomezená
B-02Pařík Petr, Ing. Ph.D.Kerberos07.08.2005neomezená
B-03Svitek MartinSonkal26.06.2006neomezená
B-04Kratochvíl Jan, Ing.Dan Gun13.02.2007neomezená
B-05Adamojurka ZdeněkOh Do Kwan12.12.2006neomezená
B-06Kindl MichalGe Baek Hosin Sool12.12.2006neomezená
B-07Mašek DanielGe Baek Hosin Sool12.12.2006neomezená
B-08Bareš Pavel, Ing.Sonkal21.11.2006neomezená
B-09Juhás JozefJoomuk12.12.2006neomezená
B-11Veselý MilošKerberos15.03.2007neomezená
B-12Prokeš Milan, Ing.Velešín15.05.2007neomezená
B-13Burian Ladislav, Ing.Toi Gae11.06.2007neomezená
B-14Poklop PetrDan Gun10.09.2007neomezená
B-15Vomáčka JaroslavHwa Rang28.03.2007neomezená
B-16Kaňka Rostislav, MUDr.Tong Il10.11.2007neomezená
B-17Weidlich JanNamu01.12.2007neomezená
B-18Oberreiterová LadaNamu01.12.2007neomezená
B-19Kolář RadekPardubice30.05.2007neomezená
B-20Šeda TheodorSonkal09.01.2009neomezená
B-21Vácha PetrPedagog20.02.2009neomezená
B-22Kuba TomášIl Kyok04.08.2009neomezená
B-25Císař AlešVelešín17.12.2011neomezená
B-26Šamal Kamil, Ing. Karviná17.12.2011neomezená
B-27Opuszynski MichalKang Song18.04.2012neomezená
B-28Šindler PetrKwang Myong01.05.2012neomezená
B-29Bor MichalChon Ji01.05.2012neomezená
B-30Mraček Jan, Mgr.Won Hyo24.09.2012neomezená
B-31Rýgl Pavel, Ing. PaedDr. Ph.D.Il Dong18.12.2012neomezená
B-32Císařová HanaVelešín26.04.2013neomezená
B-33Rouha Milan, Ing.Velešín26.04.2013neomezená
B-34Birkášová KateřinaDo Kwan21.10.2013neomezená
B-35Chaloupka Zdeněk, Ing. Bc.Won Hyo18.12.2013neomezená
B-37Švanda Vladimír, Ing.Sonkal21.03.2014neomezená
B-38Veverka Tomáš AndrejGe Baek Hosin Sool07.02.2015neomezená
B-39Kobylarz Michal, Mgr.Koguryo01.06.2015neomezená
B-40Chaloupka Jan ml.Nomo09.08.2015neomezená
B-41Tihelka KamilOpava01.12.2015neomezená
B-42Rubeš ZdeněkTong Il20.01.2016neomezená
B-43Chaloupka Jan st.Nomo20.01.2016neomezená
B-44Kajzar AlanIl Dong19.02.2016neomezená
B-45Vomáčková VěraHwa Rang14.05.2015neomezená
B-46Michl JaromírPedagog25.05.2017neomezená
B-47Gerlichová Ludmila, Mgr.Milovice26.09.2017neomezená

Držitelé 3. trenérské třídy
Číslo licencePříjmení a jménoŠkolaDatum vydáníPlatnost do
C-02Vinárek Marek, Bc. Opava 12.12.2006 neomezená
C-06Kremsa Petr, Ing.Narama12.12.2006neomezená
C-09Gazda JiříGe Baek Hosin Sool01.01.2007neomezená
C-10Andrýsek Petr, Ing.Narama01.01.2007neomezená
C-12Vyzrál AlešNarama15.05.2007neomezená
C-15Kunstmüller Jiří Narama15.05.2007 neomezená
C-16Lobaz Petr, Ing.Narama15.05.2007 neomezená
C-17Mazurová JanaNarama15.05.2007neomezená
C-19Císař Jiří, JUDr.Velešín15.05.2007neomezená
C-23Vrábel OndřejSonkal15.05.2007neomezená
C-24Mácha Zbyněk, Bc.Won Hyo13.12.2007 neomezená
C-29Seménková LenkaGe Baek Hosin Sool01.05.2009neomezená
C-34Vavruška ZdeněkGe Baek15.06.2009neomezená
C-35Heydušek Marcel, Ing.Silla25.08.2009neomezená
C-41Kovaříková MarkétaIl Dong01.10.2010neomezená
C-42Cahlík TomášIl Dong01.10.2010neomezená
C-43Šiveňová HanaTong Il20.12.2010neomezená
C-44Komrska Tomáš, Ing.Ge Baek Hosin Sool13.01.2011neomezená
C-47Novotný JakubGe Baek Hosin Sool13.01.2011neomezená
C-49Horkelová AnnaIl Dong05.04.2011neomezená
C-53Junová MonikaSonkal22.01.2012neomezená
C-54Šnábl PavelSonkal22.01.2012neomezená
C-55Tihelka KamilOpava27.02.201230.06.2017
C-56Zacharuk MichalSonkal27.02.2012neomezená
C-57Procházková AnetaSabom27.02.201230.06.2017
C-58Rubeš Zdeněk, PhDr.Tong Il20.6.2012neomezená
C-59Chaloupka Jan, st. Tong Il3.7.201231.12.2017
C-60Dlouhá BarboraGe Baek Hosin Sool07.08.201231.12.2017
C-61Matějka LukášGe Baek Hosin Sool07.08.201231.12.2017
C-62Slavíková NatálieGe Baek Hosin Sool07.08.201231.12.2017
C-63Veverka TomášGe Baek Hosin Sool07.08.201231.12.2017
C-64Švábik MartinGe Baek Hosin Sool07.08.201231.12.2017
C-65Samussev VladimirGe Baek Hosin Sool07.08.201231.12.2017
C-66Kabelka TomášGe Baek Hosin Sool07.08.201231.12.2017
C-67Klaška JanWon Hyo08.08.201231.12.2017
C-68Havlíček RomanWon Hyo08.08.201231.12.2017
C-69Sluka RadekVelešín08.08.201231.12.2017
C-70Šmíd PavelVelešín08.08.201231.12.2017
C-71Šíhovec PavelVelešín08.08.201231.12.2017
C-72Münch MartinGe Baek Hosin Sool08.08.201231.12.2017
C-73Borek JiříGe Baek Hosin Sool08.08.201231.12.2017
C-74Birkášová KateřinaDo Kwan08.08.201231.12.2017
C-76Řezáčová MartinaDo Kwan29.11.2012neomezená
C-77Svoboda PatrikIl Dong10.12.2012neomezená
C-78Kobylarz Michal, Mgr.Koguryo10.12.2012neomezená
C-79Majner LubošNarama10.12.2012neomezená
C-80Chaloupka JanNomo18.04.2013neomezená
C-81Kaše JiříPanter24.05.2013neomezená
C-82Vodička TomášSonkal03.06.2013neomezená
C-83Malý DominikIl Kyok02.09.2013neomezená
C-85Pavlík Zbyněk, Ing.Joomuk21.10.2013neomezená
C-86Chamrádová NelaFrýdek-Místek12.12.2013neomezená
C-87Zumrová Aneta Dan Gun04.02.2014neomezená
C-88Krejzl Christophere Ge Baek Hosin Sool13.02.2014 neomezená
C-89Picmausová Jana, Mudr. Ge Baek Hosin Sool13.02.2014 neomezená
C-90Novák Aleš, Ing.Pardubice02.06.2014 neomezená
C-91Kortan PetrPardubice02.06.2014 neomezená
C-92Valtera JakubPardubice02.06.2014 neomezená
C-93Součková Lenka, Ing.Pardubice02.06.2014 neomezená
C-94Zejda PavelKoguryo05.06.2014neomezená
C-95Dvořáček JanSonkal12.06.2014neomezená
C-96Huml JiříSonkal12.06.2014neomezená
C-97Chaloupka Zdeněk ml.Won Hyo19.07.2014neomezená
C-98Pavlík JanTong Il 24.08.2014neomezená
C-99Ostatnický TomášGe Baek Hosin Sool 07.02.2015neomezená
C-100Trundová Mária, Mgr.Ge Baek Hosin Sool 07.02.2015neomezená
C-101Vasserbauer Radek, Ing.Ge Baek Hosin Sool 07.02.2015neomezená
C-102Pietrowski Kamil, Bc.Karviná 07.02.2015neomezená
C-103Kůstová Iva Il Kyok10.02.2015neomezená
C-104Kolářová Kateřina Frýdek-Místek10.05.2015neomezená
C-105Hanák PetrPardubice10.05.2015neomezená
C-106Chlebek DavidFrýdek-Místek01.06.2015neomezená
C-107Mašek PavelKoguryo05.07.2015neomezená
C-108 Maier Marek Joomuk 17.11.2015 neomezená
C-109 Hrubá Blanka Silla 28.11.2015 neomezená
C-110Geyer JakubTong Il 08.01.2016neomezená
C-111Hub OndřejGe Baek Hosin Sool 15.01.2016neomezená
C-112Frič LukášTong Il 01.02.2016neomezená
C-113Seménková HanaGe Baek Hosin Sool 01.02.2016neomezená
C-114Jeřábek FrantišekVelešín09.02.2016neomezená
C-115Thun Tomáš st., Mgr.Pardubice14.02.2016neomezená
C-116Holcová MartinaGe Baek Hosin Sool19.02.2016neomezená
C-117Talacek RobinIl Dong17.03.2016neomezená
C-118Šesták PřemyslTong Il 03.04.2016neomezená
C-119Tomáš Peterek, Bc.Il Dong10.06.2016neomezená
C-120Veselý DaliborFénix20.06.2016neomezená
C-121Zadražilová RenataGe Baek Hosin Sool07.10.2016neomezená
C-122Dvořák TomášGe Baek Hosin Sool21.10.2016neomezená
C-123Tůma FrantišekGe Baek Hosin Sool21.10.2016neomezená
C-124Novohradská LindaBrno01.11.2016neomezená
C-125Lienerová LucieBrno01.11.2016neomezená
C-126Svoboda JaroslavBrno01.11.2016neomezená
C-127Polakov JiříBrno01.11.2016neomezená
C-128Březina PavelBrno01.11.2016neomezená
C-129Gavlas FilipFrýdek-Místek06.11.2016neomezená
C-130Radmanovičová MariaGe Baek Hosin Sool08.11.2016neomezená
C-131Rouhová PetraVelešín02.12.2016neomezená
C-132Klepikov AlexandrFénix13.12.2016neomezená
C-133Vrchovecký JanOpava07.01.2017neomezená
C-134Melecký JiříOpava07.01.2017neomezená
C-135Kovářová JanaSonkal09.01.2017neomezená
C-136Žilinská TerezaSonkal09.01.2017neomezená
C-137Zavadil PavelSonkal09.01.2017neomezená
C-138Matoušek Rudolf, Ing.Koguryo24.01.2017neomezená
C-139Pantlík DaliborFrýdek-Místek08.02.2017neomezená
C-140Kormoš OndřejGe Baek09.02.2017neomezená
C-141Sýkora FilipGe Baek09.02.2017neomezená
C-142Zejval TomášGe Baek09.02.2017neomezená
C-143Zejval VojtěchGe Baek09.02.2017neomezená
C-144Rýdlová KarolínaGe Baek09.02.2017neomezená
C-145Přibyl Martin, Ing.Ge Baek09.02.2017neomezená
C-146Kondelík OndřejOh Do Kwan21.02.2017neomezená
C-147Štípek PetrOh Do Kwan21.02.2017neomezená
C-148Záhejský RadekGe Baek Hosin Sool08.03.2017neomezená
C-149Pospíšil DavidGe Baek Hosin Sool08.03.2017neomezená
C-150Poklopová AnetaGe Baek Hosin Sool08.03.2017neomezená
C-151Munkhbaatar MunktaivanGe Baek Hosin Sool08.03.2017neomezená
C-152Slaba MartinGe Baek Hosin Sool08.03.2017neomezená
C-153Novák JanGe Baek Hosin Sool08.03.2017neomezená
C-154Dušánek TomášGe Baek Hosin Sool08.03.2017neomezená
C-155Pavelka ZdeněkGe Baek Hosin Sool08.03.2017neomezená
C-156Crlík DanielBrno13.03.2017neomezená
C-157Formánek JanBrno13.03.2017neomezená
C-158Formánková SylvieBrno13.03.2017neomezená
C-159Macháček JiříBrno13.03.2017neomezená
C-160Pliska LubomírBrno13.03.2017neomezená
C-161Friedl MartinBrno13.03.2017neomezená
C-162Fiala VojtěchKoguryo30.03.2017neomezená
C-163Jindra KristiánToi Gae06.05.2017neomezená
C-164Labík JanToi Gae06.05.2017neomezená
C-165Stránský JanToi Gae06.05.2017neomezená
C-166Sotolář TomášKoguryo25.05.2017neomezená
C-167Petrů DavidPedagog25.05.2017neomezená
C-168Ropek Jiří, Ing.Pardubice10.07.2017neomezená
C-169Svoboda ZdeněkPardubice10.07.2017neomezená
C-170Hlavinka RadekPardubice10.07.2017neomezená
C-171Koutský JakubPardubice10.07.2017neomezená
C-172Burdová MonikaDo Kwan31.07.2017neomezená
C-173Veverka LukášSonkal30.08.2017neomezená


Seznam držitelů 4. trenérské třídy




Staňte se fanouškem O2 TV Sport Sport 5 TVCOM live iSport.cz
Nejnovější fotogalerie
říjen 17
po
út
st
čt
so
ne
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5

Český svaz Taekwon-Do ITF, z. s., Zátopkova 100/2, P.S. 40, Praha 6, 160 17
Adresa sekretariátu svazu: Pod Višňovkou 334/15, Praha 4, 14000
tel.: +420 604 258 109, e-mail : sekretariat@taekwondo.cz

© 1987 - 2017 Český svaz Taekwon-Do ITF, z. s.