INDEX ITF EITF ČSTV MŠMT ČR COV

Rozhodčí Českého svazu Taekwon-Do ITF

Chceš být kvalifikovaným rozhodčím Českého svazu Taekwon-Do ITF?
Prostuduj si dobře svazovou směrnici č.15.
Uvidíš, že to není nic nedosažitelného.


Oddělení rozhodčích Českého svazu Taekwon-Do ITF



Bc. Teslík Jiří
4. dan


Vedoucí oddělení rozhodčích a hlavní rozhodčí svazu

Společný kontakt: rozhodci@taekwondo.cz





MUDr. Kaňka Rostislav
7. dan


Hlavní rozhodčí regionu
jižní Čechy





Vrábel Ondřej
6. dan


Hlavní rozhodčí regionu
Praha a střední Čechy





Mgr. Jana Lazorová
4. dan


Hlavní rozhodčí regionu
severní Morava





Mgr. Michal Kobylarz
4. dan


Hlavní rozhodčí regionu
jižní Morava


Mezinárodní rozhodčí skupiny A



MUDr. Kaňka Rostislav
7. dan

Tong Il České Budějovice
číslo licence ITF: A-902




Vrábel Ondřej
6. dan

Sonkal Praha
číslo licence ITF: A-1053




Bc. Mácha Zbyněk
6. dan

Won Hyo Třeboň
číslo licence ITF: A-1051




Kuba Tomáš
5. dan

Il-Kyok Náměšť nad Osl.
číslo licence ITF: A-1200




Kolář Radek
5. dan

Pardubice
číslo licence ITF: A-1201




Bc. Teslík Jiří
4. dan

IL DONG Ostrava
číslo licence ITF: A-1113




Mgr. Lazorová Jana
4. dan

IL DONG Ostrava
číslo licence ITF: A-1052












Mezinárodní rozhodčí skupiny B



Zámečník Martin
7. dan

Ge Baek Hosin Sool
číslo licence ITF: B-...




Smejkal Petr
5. dan

Toi Gae Praha
číslo licence ITF: B-...




Weidlich Jan
3. dan

škola Na Mu
číslo licence ITF: B-621












Národní rozhodčí skupiny C1
Číslo licence Příjmení a jméno Škola Platnost do
C1-1/2015Kuba TomášIL-kyok31.12.2017
C1-2/2015Kolář RadekPardubice31.12.2017
C1-3/2015Švanda Vladimír, Ing.Sonkal31.12.2017
C1-4/2015Rubeš Zdeněk, PhDr.Tong-il31.12.2017
C1-5/2015Kajzar AlanIL-Dong31.12.2017
C1-6/2015Pavlík JanTong-il31.12.2017
C1-7/2015Geyer Jakub, Mgr.Tong-il31.12.2017
C1-8/2015Řezáčová Martina, Mgr.škola Do Kwan31.12.2017
C1-9/2015Součková LenkaPardubice31.12.2017
C1-10/2015Valtera JakubPardubice31.12.2017
C1-996/2015Teslík Jiří, bc.IL-dong31.12.2017
C1-997/2015Mácha Zbyněk, bc.Won-hyo31.12.2017
C1-998/2015Vrábel OndřejSonkal31.12.2017
C1-999/2015Kaňka Rostislav, MUDr.Tong-il31.12.2017

Národní rozhodčí skupiny C2
Číslo licence Příjmení a jméno Škola Platnost do
C2-01/2016Svitek MartinSonkal Praha30.06.2017
C2-02/2016Betuštiaková EmaWon-Hyo Třeboň30.06.2017
C2-03/2016Kůstová IvaIL KYOK30.06.2017
C2-04/2016Zejval VojtěchGe-baek M. Boleslav30.06.2017
C2-05/2016Pojikar JakubGe-baek M. Boleslav30.06.2017
C2-06/2016Musil TomášGe-baek M. Boleslav30.06.2017
C2-07/2016Zörkel Michal Ge-baek M. Boleslav30.06.2017
C2-08/2016Pantlík Dalibor TKD Frýdek Místek30.06.2017
C2-09/2016Svoboda MatějTKD Frýdek Místek30.06.2017
C2-10/2016Thun TomášPardubice30.06.2017
C2-11/2016Rouhová PetraVelešín30.06.2017
C2-12/2016Matějka LukášFénix30.06.2017
C2-13/2016Veselý VáclavVelešín30.06.2017
C2-14/2016Veselý DaliborFénix30.06.2017
C2-15/2016Gerlichová Ludmila, Mgr.TKD Milovice30.06.2017
C2-16/2016Tůma FrantišekGe-Baek Hosin Sool30.06.2017
C2-17/2016Seménková LenkaGe-Baek Hosin Sool30.06.2017
C2-18/2016Seménková HanaGe-Baek Hosin Sool30.06.2017
C2-19/2016Dušánek TomášGe-Baek Hosin Sool30.06.2017
C2-20/2016Rýdlová Karolína Ge-baek M. Boleslav30.06.2017
C2-21/2016Pavelka ZdeněkGe-Baek Hosin Sool30.06.2017
C2-22/2016Povýšil DavidGe-Baek Hosin Sool30.06.2017
C2-23/2016Labík JanToi Gae Praha30.06.2017
C2-24/2016Hladki AlexanderDan-Gun Praha30.06.2018
C2-25/2016Pavlíčková MagdalénaTKD Opava30.06.2017
C2-26/2016Máchová EliškaWon Hyo Třeboň30.06.2017
C2-27/2016Lienerová LucieTKD Brno31.12.2017
C2-28/2016Novohradská Deutschová LindaTKD Brno31.12.2017
C2-29/2016Mikušová Nela TKD Brno31.12.2017
C2-30/2016Myslíková Lucie TKD Brno31.12.2017
C2-31/2016Horáčková Eliška TKD Brno31.12.2017
C2-32/2016Seidl Pavel TKD Brno31.12.2017
C2-33/2016Janhubová Marie TKD Brno31.12.2017
C2-34/2016Polakov Jiří TKD Brno31.12.2017
C2-35/2016Pliska Lubomír TKD Brno31.12.2017
C2-36/2016Březina Pavel TKD Brno31.12.2017
C2-37/2016Molnár Karol Academy Slovakia31.12.2017
C2-38/2016Hambalko Jaroslav Academy Slovakia31.12.2017
C2-39/2016Hambalková Anna Academy Slovakia31.12.2017
C2-40/2016Ondro Roman Academy Slovakia31.12.2017
C2-41/2016Ondrová Martina Academy Slovakia31.12.2017
C2-42/2016Letko Daniel Academy Slovakia31.12.2017
C2-43/2016Koziarová Jana TKD Karviná31.12.2017
C2-44/2016Fröhlichová Petra Joomuk Frýdek Místek31.12.2017
C2-45/2016Juhás Jozef Joomuk Frýdek Místek31.12.2017
C2-46/2016Pavlásková Lucie Joomuk Frýdek Místek31.12.2017
C2-47/2016Pavlásek Michal Joomuk Frýdek Místek31.12.2017
C2-48/2016Dvořáková Aneta Joomuk Frýdek Místek31.12.2017
C2-49/2016Pavlík Zbyněk Joomuk Frýdek Místek31.12.2017
C2-50/2016Maier Marek Joomuk Frýdek Místek31.12.2017
C2-51/2016Kurtiš Patrik TKD Karviná31.12.2017
C2-52/2016Rýgl PavelIL DONG Ostrava31.12.2017
C2-53/2016Deingruber Ondřej IL DONG Ostrava31.12.2017
C2-54/2016Kovaříková MarkétaIL DONG Ostrava31.12.2017
C2-55/2016Kosík MartinTKD Frýdek Místek31.12.2017
C2-56/2016Kaděra JanTKD Frýdek Místek31.12.2017
C2-57/2016Chamrádová NelaTKD Frýdek Místek31.12.2017
C2-58/2016Bartovicová MiroslavaAcademy Slovakia31.12.2017
C2-59/2016Findra MartinAcademy Slovakia31.12.2017
C2-60/2016Ivanová KristínaAcademy Slovakia31.12.2017
C2-04/2015Kovářová JanaSonkal Praha31.12.2017
C2-05/2015Štekerová TerezaSonkal Praha31.12.2017
C2-06/2015Benediktová VendulaSonkal Praha31.12.2017
C2-07/2015Žilinská TerezaSonkal Praha31.12.2017
C2-08/2015Novák JiříSonkal Praha31.12.2017
C2-11/2015Chlebek DavidTKD Frýdek Místek31.12.2017
C2-12/2015Moravcová AdélaTKD Frýdek Místek31.12.2017
C2-18/2015Heřmánek JanHwa-rang31.12.2017
C2-19/2015Hvězda MartinHwa-rang31.12.2017
C2-20/2015Šedina RadekSilla31.06.2017
C2-22/2015Podhora MichalSilla31.06.2017
C2-23/2015Adam Robert MUDr.Silla30.06.2017
C2-26/2015Kůs PavelNa-mu31.12.2017
C2-27/2015Černý MiroslavNa-mu31.12.2017
C2-28/2015Benedikt Michal Na-mu31.12.2017
C2-29/2015Stránský JanToi-gae Praha31.12.2017
C2-39/2015Sluka DominikVelešín31.12.2017
C2-02/2014Zrnová Jitka Ing.Tong Il České Budějovice 31.12.2016
C2-03/2014Šnábl Pavel Sonkal Praha 30.06.2018
C2-04/2014Veverka Lukáš Sonkal Praha 30.06.2018
C2-16/2014Zejval TomášGe-Baek Mladá Boleslav31.12.2016
C2-18/2014Dvořáček JanSonkal Praha30.06.2018
C2-01/2013Pospíšil Jan Tong il Č. Budějovice30.06.2017
C2-02/2013Šiveňová Hana Tong il Č. Budějovice30.06.2017
C2-03/2013Dvořáková Veronika Tong il Č. Budějovice30.06.2017
C2-04/2013Frič Lukáš Tong il Č. Budějovice30.06.2017
C2-18/2013Kobylarz Michal Koguryo Třebíč 31.12.2017
C2-20/2013Weidlich Jan TKD Na-mu 30.06.2017
C2-21/2013Oberreiterová Lada TKD Na-mu 30.06.2017
C2-36/2013Novotný Jakub Ge-Baek Hosin Sool30.06.2017
C2-56/2013Burdová Monika škola Do Kwan30.06.2017
C2-59/2013Lazorová Jana Mgr. IL DONG Ostrava 31.12.2017
C2-61/2013Talacek Robin IL DONG Ostrava 30.06.2017
C2-73/2013Hlavinka Radek TKD Pardubice 30.06.2018
C2-74/2013Hradílková Eliška TKD Karviná 31.12.2017
C2-11/2012Slavíková Natálie Ge-Baek Hosin Sool31.12.2016
C2-21/2012Hrubá Blanka Silla 30.06.2017
C2-30/2012Huml Jiří Sonkal Praha 31.12.2017
C2-96/2012Tihelka Kamil TKD Opava30.06.2017
C2-98/2012Vodička Tomáš Sonkal Praha30.06.2018
C2-97/2012Smejkal Petr Toi Gye Praha30.06.2018
C2-43/2010Kortan Petr TKD Pardubice30.06.2018


Staňte se fanouškem Sport 5 TVCOM live iSport.cz
Nejnovější fotogalerie
červen 17
po
út
st
čt
so
ne
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2

Český svaz Taekwon-Do ITF, z. s., Zátopkova 100/2, P.S. 40, Praha 6, 160 17
Adresa sekretariátu svazu: Pod Višňovkou 334/15, Praha 4, 14000
tel.: +420 604 258 109, e-mail : sekretariat@taekwondo.cz

© 1987 - 2017 Český svaz Taekwon-Do ITF, z. s.