INDEX ITF EITF ČSTV MŠMT ČR COV
Držitelé technického stupně 3. dan
Příjmení a jméno Škola Číslo certifikátu ITF Datum zkoušky
1. Burian Ladislav Taekwon-do klub PrahaCZ – 3 – 1 9.10.1994
2. Vomáčka Jaroslav Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 3 – 2 9.10.1994
3. Galbač Miroslav TJ Pedagog C.B.odd.Taekwon-do ITFCZ – 3 – 3 9.10.1994
4. Kaňka Rostislav Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 3 – 4 4.6.1995
5. Machota Vladimir Kwang Gae ŘíčanyCZ – 3 – 5 9.10.1994
6. Poklop Petr Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 3 – 6 7.9.1996
7. Heydušková Radka Škola TKD ITF SillaCZ – 3 – 7 7.9.1996
8. Michl Jaromír TJ Pedagog C.B.odd.Taekwon-do ITFCZ – 3 – 8 7.9.1996
9. Gazda Jiří Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 3 – 9 7.9.1996
10. Vomacka Josef Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 3 – 10 7.9.1996
11. Vácha Petr TJ Pedagog C.B.odd.Taekwon-do ITFCZ – 3 – 11 7.6.1996
13. Veselý Miloš Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 3 – 13 28.9.1998
14. Andrýsek Petr Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 3 – 14 19.11.2000
15. Mácha Zbyněk Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 3 – 15 19.11.2000
16. Vrábel Ondřej TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 3 – 16 14.12.2003
17. Šeda Theodor TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 3 – 17 14.12.2003
18. Sýkora Miroslav Lifetime Taekwondo SchoolCZ – 3 – 18 14.12.2003
19. Zámečník Martin Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 3 – 19 14.12.2003
20. Prchal Miroslav TKD-ITF OpavaCZ – 3 – 20 14.12.2003
21. Lazor Marek Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 3 – 21 14.12.2003
22. Lazorová Jana Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 3 – 22 14.12.2003
23. Juhás Jozef Škola TKD ITF Joomuk F. - M.CZ – 3 – 23 14.12.2003
24. Macháň Libor Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 3 – 24 14.12.2003
25. Smejkal Petr Taekwon-do klub PrahaCZ – 3 – 25 14.12.2003
26. Vomáčková Věra Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 3 – 26 5.12.2004
27. Prokeš Milan Taekwon-Do škola VelešínCZ – 3 – 27 18.12.2005
28. Kindl Michal Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 3 – 28 18.12.2005
29. Šindler Petr Kwang Myong Roztoky u PrahyCZ – 3 – 29 18.12.2005
30. Martiník Lukáš TKD-ITF OpavaCZ – 3 – 30 18.12.2005
31. Adamojurka Zdeněk Škola TKD ITF Oh Do KwanCZ – 3 – 31 24.6.2006
32. Pařík Petr Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 3 – 32 24.6.2006
33. Zeman Josef Taekwon-do klub PrahaCZ – 3 – 33 24.6.2006
34. Bareš Pavel TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 3 – 34 24.6.2006
35. Opuszynski Michal Škola Taekwon-Do ITF KangsongCZ – 3 – 35 16.12.2006
36. Teslík Jiří Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 3 – 36 16.12.2006
37. Vavruška Zdeněk Občanské sdružení Ge-Baek Mladá BCZ – 3 – 37 16.12.2007
38. Klaška Jan Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 3 – 38 4.5.2009
39. Mraček Jan Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 3 – 39 4.5.2009
40. Kratochvíl Jan Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 3 – 40 4.5.2009
41. Šípal Ivan Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 3 – 41 4.5.2009
42. Švanda Vladimír TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 3 – 42 4.5.2009
43. Samussev Vladimír Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 3 – 43 4.5.2009
44. Bor Michal Chon - ji říčanyCZ – 3 – 44 4.5.2009
45. Linhart Lukáš Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 3 – 45 4.5.2009
46. Richter František Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 3 – 46 4.5.2009
47. Kuba Tomáš Škola TKD ITF IL KYOKCZ – 3 – 47 4.5.2009
48. Kolář Radek Taekwon-Do ITF PardubiceCZ – 3 – 48 4.5.2009
49. Jeřábek František Taekwon-Do škola VelešínCZ – 3 – 49 4.5.2009
50. Císař Aleš Taekwon-Do škola VelešínCZ – 3 – 50 4.5.2009
51. Vinárková Lucie TKD-ITF OpavaCZ – 3 – 51 4.5.2009
52. Svitek Martin TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 3 – 52 2.8.2009
53. Rubeš Zdeněk Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 3 – 53 2.8.2009
54. Šiveňová Hana Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 3 – 54 2.8.2009
55. Tihelka Kamil TKD-ITF OpavaCZ – 3 – 55 6.12.2009
56. Raida Martin TKD-ITF OpavaCZ – 3 – 56 6.12.2009
57. Žitník Michal Škola TKD ITF Joomuk F. - M.CZ – 3 – 57 6.12.2009
58. Simotová Vendula Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 3 – 58 20.12.2009
59. Vyzrál Aleš Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 3 – 59 20.12.2009
60. Koziarová Jana Škola TKD ITF KarvináCZ – 3 – 60 12.12.2010
61. Birkášová Kateřina Taekwon-do ITF Do KwaCZ – 3 – 61 12.12.2010
62. Cigáň Pavel škola taekwon-do ITF SAM-ILCZ – 3 – 62 26.1.2011
63. Kutílek Petr Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 3 – 63 8.4.2011
64. Procházková Aneta TKD ITF oddíl SabomCZ – 3 – 64 8.4.2011
65. Sequensová Aneta Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 3 – 65 31.7.2011
66. Kofroň Jiří Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 3 – 66 31.7.2011
67. Kajzar Alan Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 3 – 67 31.7.2011
68. Picmausová Jana Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 3 – 68 31.7.2011
69. Komrska Tomáš Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 3 – 69 31.7.2011
70. Chaloupka Zdeněk St Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 3 – 70 11.1.2011
71. Svoboda Jaroslav Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 3 – 71 1.4.2012
72. Trkola Josef Škola Taekwon-do Naeryo ChagiCZ – 3 – 72 1.4.2012
73. Procházka Štěpán Taekwon-do klub PrahaCZ – 3 – 73 1.4.2012
74. Novotný Jakub Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 3 – 74 1.4.2012
75. Münch Martin Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 3 – 75 9.12.2012
76. Chaloupka Jan Ml. škola taekwon/do ITF NOMOCZ – 3 – 76 9.12.2012
77. Táborská Žaneta Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 3 – 77 9.12.2012
78. Kobylarz Michal Taekwon-do ITF KOGURYO TřebíčCZ – 3 – 78 9.12.2012
79. Heydušek Marcel Škola TKD ITF SillaCZ – 3 – 79 9.12.2012
80. Chaloupka Jan St. škola taekwon/do ITF NOMOCZ – 3 – 80 9.12.2012
81. Kabelka Tomáš Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 3 – 81 14.4.2013
82. Veverka Tomáš Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 3 – 82 14.4.2013
83. Císařová Hana Taekwon-Do škola VelešínCZ – 3 – 83 14.4.2013
84. Weidlich Jan škola TKD ITF Na - MuCZ – 3 – 84 4.8.2013
85. Oberreiterová Lada škola TKD ITF Na - MuCZ – 3 – 85 4.8.2013
86. Seménková Lenka Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 3 – 86 4.8.2013
87. Rýgl Pavel Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 3 – 87 4.8.2013
88. Svoboda Patrik Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 3 – 88 4.8.2013
89. Rouha Milan Taekwon-Do škola VelešínCZ – 3 – 89 2.3.2014
90. Císař Jiří Taekwon-Do škola VelešínCZ – 3 – 90 2.3.2014
91. Lienerová Lucie Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 3 – 91 27.7.2014
92. Šmíd Pavel Taekwon-Do škola VelešínCZ – 3 – 92 14.12.2014
93. Sýkora Filip Občanské sdružení Ge-Baek Mladá BCZ – 3 – 93 11.12.2010
94. Kovářová Jana TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 3 – 94 18.4.2015
95. Vodička Tomáš TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 3 – 95 18.4.2015
96. Kovaříková Markéta Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 3 – 96 18.4.2015
97. Holcová Martina Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 3 – 97 26.7.2015
98. Kaše Jiří Škola TKD ITF PanterCZ – 3 – 98 26.7.2015
99. Švábik Martin Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 3 – 99 26.7.2015
100. Chaloupka Zdeněk Ml. Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 3 – 100 13.12.2015
101. Kopecká Martina Škola TKD ITF SillaCZ – 3 – 101 13.12.2015
102. Šesták Přemysl Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 3 – 102 13.12.2015
103. Měřínská Tereza Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 3 – 103 13.12.2015
104. Laš Vladimír Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 3 – 104 13.12.2015
105. Hvězda Martin Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 3 – 105 11.12.2016
106. Šnábl Pavel TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 3 – 106 11.12.2016
107. Matějka Lukáš Taekwon-Do klub FéniCZ – 3 – 107 21.5.2017
108. Klepikov Alexandr Taekwon-Do klub FéniCZ – 3 – 108 21.5.2017
109. Homolka Jiří Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 3 – 109 21.5.2017
110. Betuštiak Miroslav Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 3 – 110 21.5.2017
111. Novotný Petr Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 3 – 111 30.7.2017
112. Pavlík Jan Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 3 – 112 30.7.2017


Staňte se fanouškem O2 TV Sport Sport 5 TVCOM live iSport.cz
Partneři
Nejnovější fotogalerie
listopad 17
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3

Český svaz Taekwon-Do ITF, z. s., Zátopkova 100/2, P.S. 40, Praha 6, 160 17
Adresa sekretariátu svazu: Pod Višňovkou 334/15, Praha 4, 14000
tel.: +420 604 258 109, e-mail : sekretariat@taekwondo.cz

© 1987 - 2017 Český svaz Taekwon-Do ITF, z. s.