INDEX ITF EITF ČSTV MŠMT ČR COV
Držitelé technického stupně 2. dan
Příjmení a jméno Škola Číslo certifikátu ITF Datum zkoušky
1. Gazda Jiří Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 1 3.2.1992
4. Vomáčka Jaroslav Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 2 – 4 25.5.1992
5. Vomacka Josef Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 2 – 5 25.5.1992
7. Burian Ladislav Taekwon-do klub PrahaCZ – 2 – 7
8. Kaňka Rostislav Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 2 – 8 28.5.1992
9. Kaňková Šárka Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 2 – 9 3.12.1993
10. Galbač Miroslav TJ Pedagog C.B.odd.Taekwon-do ITFCZ – 2 – 10 3.12.1993
11. Poklop Petr Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 2 – 11 3.12.1993
12. Michl Jaromír TJ Pedagog C.B.odd.Taekwon-do ITFCZ – 2 – 12 3.12.1993
13. Machota Vladimir Kwang Gae ŘíčanyCZ – 2 – 13 3.12.1993
15. Veselý Miloš Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 2 – 15 5.7.1994
16. Borek Jiří Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 16 4.6.1995
17. Vácha Petr TJ Pedagog C.B.odd.Taekwon-do ITFCZ – 2 – 17 9.10.1994
18. Weidlich Jan škola TKD ITF Na - MuCZ – 2 – 18 4.6.1995
19. Heydušková Radka Škola TKD ITF SillaCZ – 2 – 19 9.10.1994
20. Kupilík Václav TJ Pedagog C.B.odd.Taekwon-do ITFCZ – 2 – 20 19.1.1996
21. Andrýsek Petr Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 2 – 21 29.11.1997
22. Mácha Zbyněk Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 2 – 22 29.11.1997
23. Temr Aleš Taekwon-do ITF Stara BoleslavCZ – 2 – 23 29.11.1997
24. Tomášková Lucie Taekwon-do ITF Stara BoleslavCZ – 2 – 24 29.11.1997
25. Mácha Tomáš Kwang Gae ŘíčanyCZ – 2 – 25 29.11.1997
26. Smejkal Petr Taekwon-do klub PrahaCZ – 2 – 26 28.6.1998
27. Michl Jindřich Škola Taekwon-do Naeryo ChagiCZ – 2 – 27 28.6.1998
28. Lazorová Jana Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 2 – 28 3.10.1998
29. Gregořica Jan TKD-ITF OpavaCZ – 2 – 29 3.10.1998
30. Prchal Miroslav TKD-ITF OpavaCZ – 2 – 30 3.10.1998
31. Lazor Marek Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 2 – 31 3.10.1998
32. Juhás Jozef Škola TKD ITF Joomuk F. - M.CZ – 2 – 32 3.10.1998
33. Šeda Theodor TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 2 – 33 29.9.1998
34. Macháň Libor Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 2 – 34 3.10.1998
35. Krist Martin Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 2 – 35 29.9.1998
36. Zámečník Martin Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 36 29.9.1998
37. Prokůpek Jan Taekwon-do ITF Stara BoleslavCZ – 2 – 37 18.12.1998
38. Pavloska Darina Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 2 – 38 20.2.1999
39. Svoboda Tomáš Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 2 – 39 20.2.1999
40. Vomáčková Věra Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 2 – 40 20.2.1999
41. Petrů David TJ Pedagog C.B.odd.Taekwon-do ITFCZ – 2 – 41 3.4.1999
42. Sýkora Miroslav Lifetime Taekwondo SchoolCZ – 2 – 42 3.4.1999
43. Zemanec Michal Taekwon-do ITF Stara BoleslavCZ – 2 – 43 7.5.1999
44. Růžička Ondřej Kwang Gae ŘíčanyCZ – 2 – 44 4.12.1999
45. Růžička Jan Kwang Gae ŘíčanyCZ – 2 – 45 4.12.1999
46. Vrábel Ondřej TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 2 – 46 4.12.1999
47. Šindler Petr Kwang Myong Roztoky u PrahyCZ – 2 – 47 17.7.2000
48. Tošnarová Petra Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 2 – 48 3.5.2000
49. Urbánek Jaroslav Kwang Gae ŘíčanyCZ – 2 – 49 3.5.2000
50. Vyvial Kamil Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 2 – 50 19.11.2000
51. Zeman Josef Taekwon-do klub PrahaCZ – 2 – 51 22.6.2003
52. Martiník Lukáš TKD-ITF OpavaCZ – 2 – 52 22.6.2003
53. Košátko Michal Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 2 – 53 20.3.2004
55. Kindl Michal Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 55 22.6.2003
56. Bareš Pavel TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 2 – 56 22.6.2003
57. Pánek David Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 2 – 57 22.6.2003
61. Svobodová Kateřina Taekwon-do klub PrahaCZ – 2 – 61 22.6.2003
63. Prokeš Milan Taekwon-Do škola VelešínCZ – 2 – 63 22.6.2003
64. Pařík Petr Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 2 – 64 14.12.2003
65. Opuszynski Michal Škola Taekwon-Do ITF KangsongCZ – 2 – 65 14.12.2003
66. Teslík Jiří Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 2 – 66 14.12.2003
67. Merksbauerová Aneta Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 2 – 67 15.7.2006
69. Linhart Lukáš Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 69 13.6.2004
70. Adamojurka Zdeněk Škola TKD ITF Oh Do KwanCZ – 2 – 70 13.6.2004
71. Rubeš Zdeněk Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 2 – 71 5.12.2004
72. Pekárek Jaroslav Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 72 5.12.2004
73. Vyzrál Aleš Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 2 – 73 16.12.2006
74. Švanda Vladimír TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 2 – 74 26.6.2005
75. Knap Jiří Škola TKD ITF SillaCZ – 2 – 75 26.6.2005
76. Brabcová Monika Škola Taekwon-do Most SAM-ILCZ – 2 – 76 26.6.2005
77. Raida Martin TKD-ITF OpavaCZ – 2 – 77 18.12.2005
78. Tihelka Kamil TKD-ITF OpavaCZ – 2 – 78 18.12.2005
79. Simotová Vendula Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 2 – 79 18.12.2005
80. Šiveňová Hana Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 2 – 80 18.12.2005
81. Oberreiterová Lada škola TKD ITF Na - MuCZ – 2 – 81 18.12.2005
82. Mašek Daniel Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 82 18.12.2005
83. Hambergerová Ilona Škola TKD ITF KarvináCZ – 2 – 83 15.7.2006
84. Veselý Ondřej Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 2 – 84 24.6.2006
85. Svitek Martin TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 2 – 85 24.6.2006
86. Kratochvíl Jan Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 2 – 86 24.6.2006
87. Samussev Vladimír Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 87 24.6.2006
88. Svoboda Jaroslav Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 2 – 88 16.12.2006
89. Kobylarz Michal Taekwon-do ITF KOGURYO TřebíčCZ – 2 – 89 16.12.2006
90. Kutílek Petr Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 2 – 90 16.12.2006
91. Jeřábek František Taekwon-Do škola VelešínCZ – 2 – 91 16.12.2006
92. Císař Aleš Taekwon-Do škola VelešínCZ – 2 – 92 16.12.2006
93. Kolář Radek Taekwon-Do ITF PardubiceCZ – 2 – 93 16.12.2006
94. Linhova Zora Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 2 – 94 16.12.2006
95. Urban Jaroslav Škola TKD ITF PanterCZ – 2 – 95 16.12.2006
96. Kunstmüller Jiří Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 2 – 96 16.12.2006
97. Klaška Jan Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 2 – 97 16.12.2006
98. Mraček Jan Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 2 – 98 16.12.2006
99. Dalecký Lukáš Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 2 – 99 16.12.2006
100. Horkelová Anna Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 2 – 100 16.12.2006
101. Žitník Michal Škola TKD ITF Joomuk F. - M.CZ – 2 – 101 16.12.2006
102. Vinárek Marek TKD-ITF OpavaCZ – 2 – 102 24.6.2007
103. Gavlas Filip Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 2 – 103 24.6.2007
104. Oniščenko Denis Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 104 24.6.2007
105. Sopr Václav Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 105 24.6.2007
106. Picmausová Jana Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 106 24.6.2007
107. Richter František Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 107 24.6.2007
108. Šípal Ivan Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 2 – 108 24.6.2007
109. Kuba Tomáš Škola TKD ITF IL KYOKCZ – 2 – 109 24.6.2007
110. Bor Michal Chon - ji říčanyCZ – 2 – 110 24.6.2007
111. Kremsa Petr Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 2 – 111 24.6.2007
112. Kaše Jiří Škola TKD ITF PanterCZ – 2 – 112 24.6.2007
113. Mašek Jaroslav Taekwon-do ITF KOGURYO TřebíčCZ – 1 – 113 29.11.1997
114. Subera Daniel Škola TKD ITF PanterCZ – 2 – 114 16.12.2007
115. Koziarová Jana Škola TKD ITF KarvináCZ – 2 – 115 16.12.2007
116. Birkášová Kateřina Taekwon-do ITF Do KwaCZ – 2 – 116 16.12.2007
117. Vinárková Lucie TKD-ITF OpavaCZ – 2 – 117 16.12.2007
118. Chaloupka Jan St. škola taekwon/do ITF NOMOCZ – 2 – 118 28.3.2008
119. Klepikov Alexandr Taekwon-Do klub FéniCZ – 2 – 119 28.3.2008
120. Chaloupka Jan Ml. škola taekwon/do ITF NOMOCZ – 2 – 120 28.3.2008
121. Sequensová Aneta Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 121 28.3.2008
122. Kofroň Jiří Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 122 28.3.2008
123. Maňas Vojtěch Škola TKD ITF Oh Do KwanCZ – 2 – 123 28.3.2008
124. Kabelka Tomáš Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 124 3.8.2008
125. Kuta Jiří Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 2 – 125 4.5.2009
126. Havlíček Roman Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 2 – 126 4.5.2009
127. Legner Petr TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 2* – 127 4.5.2009
128. Komrska Tomáš Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 128 4.5.2009
129. Chaloupka Zdeněk St Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 2 – 129 4.5.2009
130. Votápek Jiří Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 130 4.5.2009
131. Rouha Milan Taekwon-Do škola VelešínCZ – 2 – 131 4.5.2009
132. Císařová Hana Taekwon-Do škola VelešínCZ – 2 – 132 4.5.2009
133. Kovaříková Markéta Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 2 – 133 4.5.2009
134. Cahlík Tomáš Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 2 – 134 4.5.2009
135. Kajzar Alan Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 2 – 135 4.5.2009
136. Koval Libor Škola Taekwon-Do ITF KangsongCZ – 2 – 136 4.5.2009
137. Vrchovecký Jan TKD-ITF OpavaCZ – 2 – 137 4.5.2009
138. Tietz Marek TKD-ITF OpavaCZ – 2* – 138 4.5.2009
139. Heydušek Marcel Škola TKD ITF SillaCZ – 2 – 139 2.8.2009
140. Prokeš Milan Taekwon-Do škola VelešínCZ – 2 – 140 2.8.2009
141. Řezáčová Martina Taekwon-do ITF Do KwaCZ – 2 – 141 2.8.2009
142. Procházka Štěpán Taekwon-do klub PrahaCZ – 2 – 142 2.8.2009
143. Procházka Martin TKD ITF oddíl SabomCZ – 2 – 143 2.8.2009
144. Labík Jan Taekwon-do klub PrahaCZ – 2 – 144 2.8.2009
145. Císař Jiří Taekwon-Do škola VelešínCZ – 2 – 145 20.12.2009
146. Plaček Aleš Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 2 – 146 6.12.2009
147. Mokrosch Ondřej Škola TKD ITF Joomuk F. - M.CZ – 2 – 147 6.12.2009
148. Sikora Henryk Taekwon-Do ITF PardubiceCZ – 2 – 148 20.12.2009
149. Novotný Jakub Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 149 20.12.2009
150. Šesták Přemysl Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 2 – 150 20.12.2009
151. Mráček Miroslav Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 151 20.12.2009
152. Táborská Žaneta Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 2 – 152 20.12.2009
153. Seménková Lenka Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 153 1.8.2010
154. Veverková Nikola Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 2 – 154 1.8.2010
155. Linc Petr Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 2 – 155 1.8.2010
156. Lacíková Lucie Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 156 1.8.2010
157. Danilin Nikita Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 157 12.12.2010
158. Fojtů Jan Škola Taekwon-Do ITF KangsongCZ – 2 – 158 12.12.2010
159. Bílek Stanislav Občanské sdružení Ge-Baek Mladá BCZ – 2 – 159 12.12.2010
160. Münch Martin Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 160 12.12.2010
161. Rýgl Pavel Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 2 – 161 8.4.2011
162. Chábera Ondřej Škola TKD ITF SillaCZ – 2 – 162 8.4.2011
163. Kristalas Dimitris Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 2 – 163 8.4.2011
164. Vrbka Vladimír Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 2 – 164 8.4.2011
165. Jirsa Jan Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 2 – 165 8.4.2011
166. Hasík Petr Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 2 – 166 8.4.2011
167. Hasík Juraj Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 2 – 167 8.4.2011
168. Lienerová Lucie Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 2 – 168 31.7.2011
169. Svoboda Patrik Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 2 – 169 31.7.2011
170. Šamal Kamil Škola TKD ITF KarvináCZ – 2 – 170 31.7.2011
171. Polakov Jiří Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 2 – 171 31.7.2011
172. Straka Zdeněk Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 2 – 172 31.7.2011
173. Pavlásková Lucie Škola TKD ITF Joomuk F. - M.CZ – 2 – 173 11.12.2011
174. Junová Monika TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 2 – 174 11.12.2011
175. Štefl Pavel Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 2 – 175 11.12.2011
176. Přibyl Martin Občanské sdružení Ge-Baek Mladá BCZ – 2 – 176 11.12.2011
177. Kormoš Ondřej Občanské sdružení Ge-Baek Mladá BCZ – 2 – 177 11.12.2011
178. Kopecká Martina Škola TKD ITF SillaCZ – 2 – 178 11.12.2011
179. Veverka Tomáš Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 179 11.1.2011
180. Šmejkal Vít Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 180 1.4.2012
181. Homolka Jiří Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 2 – 181 1.4.2012
182. Štefl Jan Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 2 – 182 1.4.2012
183. Macháček Jiří Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 2 – 183 1.4.2012
184. Šmíd Pavel Taekwon-Do škola VelešínCZ – 2 – 184 1.4.2012
185. Šádková Lucie Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 2 – 185 1.4.2012
186. Vodička Tomáš TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 2 – 186 1.4.2012
187. Cigna Ludvík Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 187 1.4.2012
188. Holcová Martina Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 188 5.8.2012
189. Matějka Lukáš Taekwon-Do klub FéniCZ – 2 – 189 5.8.2012
190. Kovář Jan Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 190 9.12.2012
191. Brabenec Martin Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 191 9.12.2012
192. Hvězda Martin Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 2 – 192 9.12.2012
193. Hušek Ondřej Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 193 9.12.2012
194. Radina Jan Škola TKD ITF SillaCZ – 2 – 194 9.12.2012
195. Zacharuk Michal TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 2 – 195 9.12.2012
196. Šnábl Pavel TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 2 – 196 9.12.2012
197. Pour Václav Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 2 – 197 9.12.2012
198. Mojžišová Lenka Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 2 – 198 9.12.2012
199. Švábik Martin Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 199 9.12.2012
200. Kavalír Vít Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 2 – 200 9.12.2012
201. Jarma Josef Taekwon-Do ITF Raptor OlomoucCZ – 2 – 201 9.12.2012
202. Kovářová Jana TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 2 – 202 6.2.2011
203. Baranová Marina Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 203 14.4.2013
204. Slavíková Natálie Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 204 14.4.2013
205. Měřínská Tereza Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 205 14.4.2013
206. Laš Vladimír Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 206 14.4.2013
207. Pietrowski Kamil Škola TKD ITF KarvináCZ – 2 – 207 25.5.2013
208. Mašek Pavel Taekwon-do ITF KOGURYO TřebíčCZ – 2 – 208 25.5.2013
209. Fróhlichová Petra Škola TKD ITF Joomuk F. - M.CZ – 2 – 209 25.5.2013
210. Pavlík Zbyněk Škola TKD ITF Joomuk F. - M.CZ – 2 – 210 8.12.2013
211. Zumrová Aneta Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 2 – 211 8.12.2013
212. Boček Lukáš Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 212 8.12.2013
213. Chaloupka Zdeněk Ml. Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 2 – 213 8.12.2013
214. Novotný Petr Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 214 8.12.2013
215. Sluka Dominik Taekwon-Do škola VelešínCZ – 2 – 215 2.3.2014
216. Malý Dominik Škola TKD ITF IL KYOKCZ – 2 – 216 2.3.2014
217. Chlebek Adam Škola TKD ITF KarvináCZ – 2 – 217 30.7.2017
218. Rouhová Petra Taekwon-Do škola VelešínCZ – 2 – 218 2.3.2014
219. Ondráček Robert Taekwon-Do škola VelešínCZ – 2 – 219 2.3.2014
220. Bartizal Jaroslav Taekwon-Do škola VelešínCZ – 2 – 220 2.3.2014
221. Sluka Radek Taekwon-Do škola VelešínCZ – 2 – 221 2.3.2014
222. Šíhovec Pavel Taekwon-Do škola VelešínCZ – 2 – 222 2.3.2014
223. Novohradská Deutschová Linda Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 2 – 223 27.7.2014
224. Karpíšek Jiří Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 2 – 224 27.7.2014
225. Jacko Karel Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 2 – 225 27.7.2014
226. Huml Jiří TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 2 – 226 14.12.2014
227. Sebastiao Richard Taekwon-Do klub FéniCZ – 2 – 227 14.12.2014
228. Betuštiaková Anna Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 2 – 228 14.12.2014
229. Betuštiak Miroslav Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 2 – 229 14.12.2014
230. Munkhbaatar Munkhtaivan Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 230 14.12.2014
231. Müller Filip Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 231 14.12.2014
232. Lampartová Andrea Škola Taekwon-Do ITF KangsongCZ – 2 – 232 14.12.2014
233. Chlebek David Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 2 – 233 18.4.2015
234. Dvořák Tomáš Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 234 18.4.2015
235. Matoušek Rudolf Taekwon-do ITF KOGURYO TřebíčCZ – 2 – 235 18.4.2015
236. Chaloupková Petra škola taekwon/do ITF NOMOCZ – 2 – 236 11.12.2016
237. Zadražilová Renata Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 237 26.7.2015
238. Trundová Mária Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 238 26.7.2015
239. Vasserbauer Radek Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 239 26.7.2015
240. Zejval Tomáš Občanské sdružení Ge-Baek Mladá BCZ – 2 – 240 13.12.2015
241. Březina Pavel Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 2 – 241 13.12.2015
242. Geyer Jakub Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 2 – 242 13.12.2015
243. Kysela Tomáš Taekwon-Do škola VelešínCZ – 2 – 243 13.12.2015
244. Součková Lenka Taekwon-Do ITF PardubiceCZ – 2 – 244 13.12.2015
245. Kortan Petr Taekwon-Do ITF PardubiceCZ – 2 – 245 13.12.2015
246. Moravec Ivo Škola TKD ITF SillaCZ – 2 – 246 2.4.2016
247. Novák Jiří TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 2 – 247 21.5.2016
248. Kašová Jana Škola TKD ITF PanterCZ – 2 – 248 7.8.2016
249. Tuzar Patrik Škola TKD ITF PanterCZ – 2 – 249 7.8.2016
250. Veselý Dalibor Taekwon-Do klub FéniCZ – 2 – 250 7.8.2016
251. Zimmermannová Kateřina Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 251 11.12.2016
252. Povýšil David Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 252 11.12.2016
253. Maříková Miroslava škola taekwon/do ITF NOMOCZ – 2 – 253 11.12.2016
254. Chaloupková Renáta škola taekwon/do ITF NOMOCZ – 2 – 254 11.12.2016
255. Talacek Robin Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 2 – 255 11.12.2016
256. Peterek Tomáš Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 2 – 256 11.12.2016
257. Maier Marek Škola TKD ITF Joomuk F. - M.CZ – 2 – 257 11.12.2016
258. Kolářová Kateřina Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 2 – 258 11.12.2016
259. Dvořáček Jan TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 2 – 259 11.12.2016
260. Zavadil Pavel TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 2 – 260 11.12.2016
261. Kokášová Veronika Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 2 – 261 11.12.2016
262. Heřmánek Jan Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 2 – 262 11.12.2016
264. Klomfar Ladislav škola taekwon/do ITF NOMOCZ – 2 – 264 11.12.2016
265. Štekerová Tereza TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 2 – 265 21.5.2017
266. Veverka Lukáš TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 2 – 266 21.5.2017
267. Stránský Jan Taekwon-do klub PrahaCZ – 2 – 267 21.5.2017
268. Gerlichová Ludmila Taekwon-Do ITF oddíl MiloviceCZ – 2 – 268 21.5.2017
269. Pantlík Dalibor Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 2 – 269 30.7.2017
270. Frič Lukáš Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 2 – 270 30.7.2017
272. Pavelka Zdeněk Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 2 – 272 30.7.2017


Staňte se fanouškem O2 TV Sport Sport 5 TVCOM live iSport.cz
Partneři
Nejnovější fotogalerie
listopad 17
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3

Český svaz Taekwon-Do ITF, z. s., Zátopkova 100/2, P.S. 40, Praha 6, 160 17
Adresa sekretariátu svazu: Pod Višňovkou 334/15, Praha 4, 14000
tel.: +420 604 258 109, e-mail : sekretariat@taekwondo.cz

© 1987 - 2017 Český svaz Taekwon-Do ITF, z. s.