INDEX ITF EITF ČSTV MŠMT ČR COV
Držitelé technického stupně 1. dan
Příjmení a jméno Škola Číslo certifikátu ITF Datum zkoušky
1. Gazda Jiří Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 1 21.12.1989
2. Zámečník Vladimír CZ – 1 – 2 21.12.1989
3. Břeň Martin CZ – 1 – 3 21.12.1989
4. Růžička Jan CZ – 1 – 4 21.12.1989
5. Vácha Petr TJ Pedagog C.B.odd.Taekwon-do ITFCZ – 1 – 5 17.6.1990
6. Kaňka Rostislav Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 6 30.9.1990
7. Galbač Miroslav TJ Pedagog C.B.odd.Taekwon-do ITFCZ – 1 – 7 30.9.1990
8. Gütner Jaroslav CZ – 1 – 8 6.11.1990
9. Drda Antonín CZ – 1 – 9 12.1.1990
10. Hanel Jiří CZ – 1 – 10 12.1.1990
11. Veselý Miloš Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 1 – 11 6.11.1990
12. Malchárek Jan CZ – 1 – 12 12.1.1990
13. Hulinský Petr CZ – 1 – 13 12.1.1990
14. Suchomel Jan Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 14 12.1.1990
15. Vomáčka Josef CZ – 1 – 15 9.5.1991
16. Růžička Jan CZ – 1 – 16 12.1.1990
17. Halíček Vladimír CZ – 1 – 17 12.12.1990
18. Vomáčka Jaroslav Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 18 9.5.1991
19. Machota Vladimir Kwang Gae ŘíčanyCZ – 1 – 19 16.10.1991
20. Sklenář Pavel CZ – 1 – 20 12.12.1991
21. Flachs Zbyněk CZ – 1 – 21 11.12.1991
22. Strnad Hynek CZ – 1 – 22 11.12.1992
23. Poklop Petr Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 23
24. Nadzilem T.moud CZ – 1 – 24 18.7.1991
26. Špindler Roman TJ Pedagog C.B.odd.Taekwon-do ITFCZ – 1 – 26 16.4.1992
27. Brabcová Monika Škola Taekwon-do Most SAM-ILCZ – 1 – 27 25.5.1992
28. Bažo Radek CZ – 1 – 28 25.5.1992
29. Borek Jiří Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 29 25.5.1992
30. Kaňková Šárka Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 30 16.5.1992
31. Michl Jaromír TJ Pedagog C.B.odd.Taekwon-do ITFCZ – 1 – 31
32. Cigáň Pavel škola taekwon-do ITF SAM-ILCZ – 1 – 32 5.6.1992
33. Gilík Kamil TKD-ITF OpavaCZ – 1 – 33 11.6.1992
34. Ortová Marta CZ – 1 – 34 26.8.1992
35. Prokeš Milan Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 35 20.8.1992
37. Svandelik Jiri Škola Taekwon-do Ge-BaekCZ – 1 – 37 25.8.1992
38. Sedina Tomas Škola Taekwon-do Ge-BaekCZ – 1 – 38 25.8.1992
39. Hamidi Mozamel CZ – 1 – 39 9.11.1992
40. Kupilík Václav TJ Pedagog C.B.odd.Taekwon-do ITFCZ – 1 – 40 23.1.1993
41. Tachecí Dalimil CZ – 1 – 41 2.2.1993
42. Veselý Radek CZ – 1 – 42 2.2.1993
43. Strnadová Tereza CZ – 1 – 43 2.2.1993
44. Elefterios Polydorou CZ – 1 – 44 28.6.1993
45. Weidlich Jan škola TKD ITF Na - MuCZ – 1 – 45 22.6.1993
46. Heydušková Radka Škola TKD ITF SillaCZ – 1 – 46 3.12.1993
47. Michl Jindřich Škola Taekwon-do Naeryo ChagiCZ – 1 – 47
48. Mácha Tomáš Kwang Gae ŘíčanyCZ – 1 – 48 3.12.1993
49. Fiala Karel Škola Taekwon-do Naeryo ChagiCZ – 1 – 49 3.12.1993
50. Peka Martin CZ – 1 – 50 25.1.1994
51. Peka Vladimír CZ – 1 – 51 25.1.1994
52. Šeda Theodor TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 52 24.6.1994
53. Mácha Zbyněk Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 53 20.5.1994
54. Kubín Petr CZ – 1 – 54 20.5.1994
55. Kubín Jan CZ – 1 – 55 20.5.1994
56. Štěchová Andrea CZ – 1 – 56 4.6.1995
57. Haromova Klara Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 57 4.6.1995
58. Kudrle David CZ – 1 – 58 4.6.1995
59. Spicka Roman CZ – 1 – 59 4.6.1995
60. Housa Martin Taekwon-do klub PrahaCZ – 1 – 60 4.6.1995
61. Smejkal Petr Taekwon-do klub PrahaCZ – 1 – 61 4.6.1995
62. Hovorka Jiri Škola Taekwon-do Naeryo ChagiCZ – 1 – 62 27.5.1995
63. Andrýsek Petr Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 1 – 63 2.4.1995
64. Temr Aleš Taekwon-do ITF Stara BoleslavCZ – 1 – 64 4.6.1995
65. Tomášková Lucie Taekwon-do ITF Stara BoleslavCZ – 1 – 65 4.6.1995
66. Němec Štěpán TJ Pedagog C.B.odd.Taekwon-do ITFCZ – 1 – 66 19.1.1996
67. Dolejsi Pavel Škola Taekwon-do Naeryo ChagiCZ – 1 – 67 19.1.1996
68. Bor Michal Chon - ji říčanyCZ – 1 – 68 13.2.1996
69. Krist Martin Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 1 – 69 13.2.1996
70. Zeman Bohumil Kwang Gae ŘíčanyCZ – 1 – 70 13.2.1996
71. Vykoupil Řehoř Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 71 13.2.1996
72. Zámečník Martin Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 72 13.2.1996
73. Kindl Michal Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 73 13.2.1996
74. Mašek Jaroslav Taekwon-do ITF KOGURYO TřebíčCZ – 1 – 74 5.4.1996
75. Brunova Lenka Škola Taekwon-do Ge-BaekCZ – 1 – 75 5.4.1996
76. Pešta Lukáš Škola Taekwon-do Naeryo ChagiCZ – 1 – 76 5.4.1996
77. Kalátová Pavlína Škola Taekwon-do Naeryo ChagiCZ – 1 – 77 5.4.1996
78. Konopásková Adéla TJ Pedagog C.B.odd.Taekwon-do ITFCZ – 1 – 78 5.4.1996
79. Gabrielova Michaela Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 79 22.6.1996
80. Gregrova Lucie Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 80 22.6.1996
81. Souckova Michaela Škola Taekwon-do Ge-BaekCZ – 1 – 81 22.6.1996
82. Klimešová Marcela Škola Taekwon-do Naeryo ChagiCZ – 1 – 82 22.6.1996
83. Kabourek Petr Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 1 – 83 19.11.2000
84. Holý Pavel TJ Pedagog C.B.odd.Taekwon-do ITFCZ – 1 – 84 13.2.1996
86. Krejčí Martin Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 86 22.6.1996
88. Altman Petr Škola Taekwon-do Ge-BaekCZ – 1 – 88 22.6.1996
89. Šimeček Hynek TJ Pedagog C.B.odd.Taekwon-do ITFCZ – 1 – 89 22.6.1996
90. Bláhová Petra Kwang Gae ŘíčanyCZ – 1 – 90 22.6.1996
92. Koubek Martin Kwang Gae ŘíčanyCZ – 1 – 92 14.10.1996
93. Prokůpek Jan Taekwon-do ITF Stara BoleslavCZ – 1 – 93 14.10.1996
94. Růžička Jan Kwang Gae ŘíčanyCZ – 1 – 94 14.10.1996
95. Reiter Lukáš Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 95 14.10.1996
96. Hlinka Ludek Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 96 14.10.1996
97. Vrábel Ondřej TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 97 20.12.1996
98. Pavloska Darina Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 98 14.12.1996
99. Vomáčková Věra Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 99 14.12.1996
100. Lejnarová Monika Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 100 14.12.1996
101. Svoboda Tomáš Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 101 14.12.1996
102. Lazor Marek Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 102 14.12.1996
103. Bartoňová Eva Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 103 14.12.1996
104. Bodlak Jaroslav Kwang Gae ŘíčanyCZ – 1 – 104 14.12.1996
105. Havlicek Karel Taekwon-do ITF Stara BoleslavCZ – 1 – 105 20.12.1996
106. Vinárek Marek TKD-ITF OpavaCZ – 1 – 106 20.12.1996
107. Štola Přemysl Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 107 8.12.1996
108. Prchal Miroslav TKD-ITF OpavaCZ – 1 – 108 8.12.1996
109. Sýkora Miroslav Lifetime Taekwondo SchoolCZ – 1 – 109 8.12.1996
110. Gregořica Jan TKD-ITF OpavaCZ – 1 – 110 20.12.1996
111. Macháň Libor Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 111 20.12.1996
112. Vyvial Kamil Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 112 8.12.1996
113. Juhás Jozef Škola TKD ITF Joomuk F. - M.CZ – 1 – 113 8.12.1996
114. Prášil Eduard TKD-ITF OpavaCZ – 1 – 114 20.12.1996
115. Růžička Ondřej Kwang Gae ŘíčanyCZ – 1 – 115 14.12.1996
116. Lazorová Jana Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 116 17.4.1997
117. Petelák Květoslav Taekwon-do klub PrahaCZ – 1 – 117 29.11.1997
118. Račan Miroslav PSK Pelhrimov odd. Taekwon-doCZ – 1 – 118 29.11.1997
119. Ledvina Marek Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 1 – 119 19.11.2000
120. Zemanec Michal Taekwon-do ITF Stara BoleslavCZ – 1 – 120 29.11.1997
121. Scharffová Hana Kwang Gae ŘíčanyCZ – 1 – 121 29.11.1997
122. Guřan Zdeněk Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 122 29.11.1997
123. Martiník Lukáš TKD-ITF OpavaCZ – 1 – 123 29.11.1997
124. Šiveňová Hana Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 124 29.11.1997
125. Nemec Pavel Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 125 29.11.1997
126. Jiřincová Eva Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 126 28.6.1998
127. Báťa Miroslav TJ Pedagog C.B.odd.Taekwon-do ITFCZ – 1 – 127 29.11.1997
128. Pitrocha Vlastimil Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 128 29.11.1997
129. Pesadik Michal Škola Taekwon-do Naeryo ChagiCZ – 1 – 129 29.11.1997
130. Vaněk Lukáš Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 130 29.11.1997
131. Bidlasová Naděžda Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 131 29.11.1999
132. Šindelář Matěj Kwang Gae ŘíčanyCZ – 1 – 132 29.11.1997
133. Košátko Michal Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 133 29.11.1997
134. Jakůbek Ivan Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 1 – 134 29.11.1997
135. Raida Martin TKD-ITF OpavaCZ – 1 – 135 29.11.1997
136. Gondek Frantisek Škola Taekwon-do Naeryo ChagiCZ – 1 – 136 28.6.1998
137. Spáčil Lubomir Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 1 – 137 28.6.1998
138. Vavruška Zdeněk Občanské sdružení Ge-Baek Mladá BCZ – 1 – 138 28.6.1998
139. Šindler Petr Kwang Myong Roztoky u PrahyCZ – 1 – 139 28.6.1998
140. Svobodová Kateřina Taekwon-do klub PrahaCZ – 1 – 140 28.6.1998
141. Psik Tomas Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 141 28.6.1998
142. Jeřábek Jakub Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 142 28.6.1998
143. Kuta Bohuslav Škola Taekwon-do Naeryo ChagiCZ – 1 – 143 28.6.1998
144. Štěpánek Petr Kwang Gae ŘíčanyCZ – 1 – 144 28.6.1998
145. Cába Dušan Škola Taekwon-do Naeryo ChagiCZ – 1 – 145 28.6.1998
146. Homolka Jakub TJZnojmo odd.Taekwon-doITF SO-SANCZ – 1 – 146 28.6.1998
147. Tošnarová Petra Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 147 29.9.1998
148. Řezáčová Martina Taekwon-do ITF Do KwaCZ – 1 – 148 19.11.2000
149. Němcová Věra Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 149 29.9.1998
150. Vochozka Milan Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 150 29.9.1998
151. Mraček Jan Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 151 29.9.1998
152. Kuta Jiří Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 152 29.9.1998
153. Urbánek Jaroslav Kwang Gae ŘíčanyCZ – 1 – 153 29.9.1998
154. Horkelová Anna Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 154 3.10.1998
155. Kotačková Hanka Taekwon-do klub PrahaCZ – 1 – 155 29.9.1998
156. Passianova Radka Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 1 – 156 29.9.1998
157. Součková Martina Škola Taekwon-do Ge-BaekCZ – 1 – 157 29.9.1998
158. Rehakova Dana Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 1 – 158 29.9.1998
159. Brabcová Martina Kwang Gae ŘíčanyCZ – 1 – 159 29.9.1998
160. Řeháková Hana Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 1 – 160 29.9.1998
161. Straka Zdeněk Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 161 10.4.1998
162. Leiš Pavel Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 162 4.10.1998
163. Štorch Jakub Taekwon-do klub PrahaCZ – 1 – 163 29.9.1998
164. Hevler Jan Kwang Gae ŘíčanyCZ – 1 – 164 29.9.1998
165. Urban Jaroslav Škola TKD ITF PanterCZ – 1 – 165 29.9.1998
166. Muller Ladislav Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 1 – 166 29.9.1998
167. Kratochvíl Jan Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 167 29.9.1998
168. Bryndáč Pavel Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 168 3.10.1998
169. Teslík Jiří Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 169 3.10.1998
170. Prchala David TKD-ITF OpavaCZ – 1 – 170 3.10.1998
171. Chovancik Pavel Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 171 4.10.1998
172. Kabaja Tomáš TKD-ITF OpavaCZ – 1 – 172 3.10.1998
173. Svozil Libor Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 173 3.10.1998
174. Opuszynski Michal Škola Taekwon-Do ITF KangsongCZ – 1 – 174 3.10.1998
175. Holan Jiří Taekwon-do ITF Stara BoleslavCZ – 1 – 175 18.12.1998
176. Novotný Stanislav Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 176 20.2.1999
177. Severa Tomas Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 177 20.2.1999
178. Kunstmüller Jiří Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 1 – 178 20.2.1999
179. Pánek David Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 1 – 179 20.2.1999
180. Tomášek Radim Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 180 20.2.1999
181. Kubát Jan Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 181 20.2.1999
182. Chomát Antonín Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 182 20.2.1999
183. Řeřicha Marek Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 183 20.2.1999
184. Linhart Lukáš Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 184 20.2.1999
185. Holobrada Petr Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 185 20.2.1999
186. Procházkova Lucie TKD-ITF OpavaCZ – 1 – 186 20.2.1999
187. Cinko Marek TKD-ITF OpavaCZ – 1 – 187 3.4.2001
188. Steiger Marian Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 1 – 188 3.4.1999
189. Koziarová Jana Škola TKD ITF KarvináCZ – 1 – 189 3.4.1999
190. Svášková Anna Taekwon-do ITF Stara BoleslavCZ – 1 – 190 3.4.1999
191. Stránská Markéta Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 191 3.4.1999
192. Bubeníková Lucie Kwang Gae ŘíčanyCZ – 1 – 192 4.12.1999
193. Watzková Marcela Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 1 – 193 4.12.1999
194. Zeman Josef Taekwon-do klub PrahaCZ – 1 – 194 4.12.1999
196. Jursa Jan Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 196 4.12.1999
197. Santner Otto Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 197 4.12.1999
198. Huy Tran Vu TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 198 4.12.1999
199. Hoang Quang Huy TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 199 4.12.1999
200. Bareš Pavel TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 200 4.12.1999
201. Patocs Martin Kwang Gae ŘíčanyCZ – 1 – 201 4.12.1999
202. Rubeš Zdeněk Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 202 4.12.1999
203. Kolomaznik Pavel Kwang Gae ŘíčanyCZ – 1 – 203 4.12.1999
204. Sikora Henryk Taekwon-Do ITF PardubiceCZ – 1 – 204 31.3.2000
205. Procházková Aneta TKD ITF oddíl SabomCZ – 1 – 205 3.5.2000
206. Hrazdilová Iva Taekwon-do ITF KOGURYO TřebíčCZ – 1 – 206 3.5.2000
207. Oberreiterová Lada škola TKD ITF Na - MuCZ – 1 – 207 14.12.2003
208. Pichová Jana Taekwon-do klub PrahaCZ – 1 – 208 3.5.2000
209. Tihelka Kamil TKD-ITF OpavaCZ – 1 – 209 3.5.2000
211. Macek Frantisek TJZnojmo odd.Taekwon-doITF SO-SANCZ – 1 – 211 19.11.2000
212. Klaška Jan Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 212 19.11.2000
213. Horkel Lukáš Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 213 19.11.2000
214. Čeleda Tomáš Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 214 19.11.2000
215. Novák Michal TJ Pedagog C.B.odd.Taekwon-do ITFCZ – 1 – 215 19.11.2000
216. Marek Petr TJ Pedagog C.B.odd.Taekwon-do ITFCZ – 1 – 216 19.11.2000
217. Vrchota Michal Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 217 19.11.2000
218. Havelka Jan TJ Pedagog C.B.odd.Taekwon-do ITFCZ – 1 – 218 19.11.2000
220. Holota Radek Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 1 – 220 19.11.2000
221. Behenský Filip Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 1 – 221 19.11.2000
222. Jarma Josef Taekwon-Do ITF Raptor OlomoucCZ – 1 – 222 19.11.2000
223. Zeman Lukáš škola TKD ITF Na - MuCZ – 1 – 223 19.11.2000
224. Holubová Karolína Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 224 20.4.2001
225. Simotová Vendula Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 225 19.11.2000
226. Svobodová Kateřina Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 226 19.11.2000
227. Malichová Miroslava Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 227 19.11.2000
228. Jelinková Věra Škola Taekwon-do Naeryo ChagiCZ – 1 – 228 19.11.2000
229. Halamová Michaela Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 229 19.11.2000
230. Geberová Žaneta Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 230 20.12.2001
231. Hofmanová Simona Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 231 20.4.2001
232. Hambergerová Ilona Škola TKD ITF KarvináCZ – 1 – 232 20.4.2001
233. Havlíček Roman Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 233 20.4.2001
234. Steinbauer Martin Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 234 20.4.2001
235. Žylová Jana Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 235 18.11.2001
236. Vyzrál Aleš Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 1 – 236
237. Pařík Petr Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 1 – 237 18.11.2001
238. Zavadil Pavel TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 238 18.11.2001
239. Bobek Tomáš TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 239 18.11.2001
240. Lavický Zbyněk Taekwon-do ITF KOGURYO TřebíčCZ – 1 – 240 20.3.2004
241. Kobylarz Michal Taekwon-do ITF KOGURYO TřebíčCZ – 1 – 241 14.12.2003
244. Košátko Radek Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 244 14.12.2003
245. Matějka Tomáš Škola Taekwon-do Naeryo ChagiCZ – 1 – 245 20.3.2004
246. Novohradská Deutschová Linda Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 246 20.3.2004
247. Sýkorová Barbora TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 247 20.3.2004
248. Kindl Jan Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 248 6.10.2002
249. Stirber David Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 249 6.10.2002
250. Šmejkal Vít Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 250 6.10.2002
251. Adamojurka Zdeněk Škola TKD ITF Oh Do KwanCZ – 1 – 251 6.10.2002
252. Kohoutek Michal Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 252 6.10.2002
253. Linhova Zora Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 253 6.10.2002
254. Treybal Martin Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 254 6.10.2002
255. Chládek Štěpán Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 255 6.10.2002
256. Novák Vítězslav TJ Pedagog C.B.odd.Taekwon-do ITFCZ – 1 – 256 6.10.2002
257. Bischov Edwin TJ Pedagog C.B.odd.Taekwon-do ITFCZ – 1 – 257 6.10.2002
258. Žylová Irena Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 258 6.10.2002
259. Birkášová Kateřina Taekwon-do ITF Do KwaCZ – 1 – 259 6.10.2002
260. Lazorik Peter Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 260 6.10.2002
261. Šamal Kamil Škola TKD ITF KarvináCZ – 1 – 261 6.10.2002
262. Žitník Michal Škola TKD ITF Joomuk F. - M.CZ – 1 – 262 6.10.2002
263. Stoklasa Marek TKD-ITF OpavaCZ – 1 – 263 6.10.2002
264. Kratina David TKD-ITF OpavaCZ – 1 – 264 6.10.2002
265. Pekárek Jaroslav Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 265 6.10.2002
266. Matějka Petr Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 1 – 266 6.10.2002
267. Weysser Jan Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 267 6.10.2002
268. Stupka Petr Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 268 6.10.2002
269. Svoboda Jaroslav Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 269 6.10.2002
270. Švanda Vladimír TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 270 6.10.2002
271. Kolářová Michaela TJZnojmo odd.Taekwon-doITF SO-SANCZ – 1 – 271 6.10.2002
272. Sobotková Květuše TJZnojmo odd.Taekwon-doITF SO-SANCZ – 1 – 272 6.10.2002
273. Šibalová Dana Taekwon-do klub PrahaCZ – 1 – 273 6.10.2002
274. Stráníková Zuzana Taekwon-do klub PrahaCZ – 1 – 274 6.10.2002
275. Hasík Juraj Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 275 20.3.2004
277. Štětina Jiří Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 277 20.3.2004
278. Hasík Petr Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 278 20.3.2004
279. Kutílek Petr Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 279 22.6.2003
280. Merksbauerová Aneta Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 280 20.3.2004
281. Morávková Aneta Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 1 – 281 20.3.2004
282. Knap Jiří Škola TKD ITF SillaCZ – 1 – 282 22.6.2003
283. Šípal Ivan Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 283 22.6.2003
284. Belinger Jan Taekwon-do klub PrahaCZ – 1 – 284 22.6.2003
285. Mikeš Zdeněk Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 285 22.6.2003
286. Táborská Žaneta Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 286 22.6.2003
287. Novotná Lenka TJZnojmo odd.Taekwon-doITF SO-SANCZ – 1 – 287 22.6.2003
288. Taufer Tomáš Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 288 22.6.2003
289. Salášek Pavel TJZnojmo odd.Taekwon-doITF SO-SANCZ – 1 – 289 22.6.2003
290. Kremsa Petr Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 1 – 290 14.12.2003
291. Mašek Daniel Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 291 14.12.2003
292. Blahuta Martin Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 292 14.12.2003
293. Charvát Pavel Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 293 14.12.2003
294. Svitek Martin TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 294 14.12.2003
295. Krystek Milan Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 1 – 295 14.12.2003
296. Dalecký Lukáš Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 296 14.12.2003
297. Plaček Aleš Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 297 14.12.2003
298. Vlček Matěj Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 298 14.12.2003
299. Chaloupka Jan Ml. škola taekwon/do ITF NOMOCZ – 1 – 299 20.3.2004
300. Novotný David Taekwon-do ITF KOGURYO TřebíčCZ – 1 – 300 20.3.2004
301. Jelečková Pavla Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 301 20.3.2004
302. Morkovcová Edita Škola TKD ITF SillaCZ – 1 – 302 20.3.2004
303. Čížková Kateřina Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 1 – 303 20.3.2004
304. Boková Kateřina Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 304 20.3.2004
305. Kolmanová Lucie TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 305 20.3.2004
306. Dufka Petr Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 306 20.3.2004
307. Kuba Tomáš Škola TKD ITF IL KYOKCZ – 1 – 307 13.6.2004
308. Novák Martin Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 1 – 308 13.6.2004
309. Veselý Ondřej Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 1 – 309 13.6.2004
310. Pěkný Radek Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 310 13.6.2004
311. Chaloupka Jan St. škola taekwon/do ITF NOMOCZ – 1 – 311 13.6.2004
312. Lachout Tomáš Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 312 13.6.2004
313. Pachl Daniel Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 313 13.6.2004
314. Freisleben David Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 1 – 314 5.12.2004
315. Kolář Radek Taekwon-Do ITF PardubiceCZ – 1 – 315 5.12.2004
316. Thun Tomáš St. Taekwon-Do ITF PardubiceCZ – 1 – 316 5.12.2004
317. Císař Aleš Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 317 5.12.2004
318. Jeřábek František Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 318 5.12.2004
319. Komrska Tomáš Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 319 5.12.2004
320. Nádvorník Marek Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 320 5.12.2004
321. Gacková Patricie Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 321 5.12.2004
322. Weigertová Soňa Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 1 – 322 5.12.2004
323. Weigertová Martina škola TKD ITF Na - MuCZ – 1 – 323 5.12.2004
324. Ježová Alena Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 324 5.12.2004
325. Adamusová Sylva Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 325 5.12.2004
326. Samussev Vladimír Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 326 5.12.2004
327. Chmel Stanislav Škola TKD ITF Joomuk F. - M.CZ – 1 – 327 19.3.2005
328. Šesták Přemysl Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 328 19.3.2005
329. Hubáček Petr Škola Taekwon-do Naeryo ChagiCZ – 1 – 329 19.3.2005
330. Vinárková Lucie TKD-ITF OpavaCZ – 1 – 330 19.3.2005
331. Gavlas Filip Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 331 19.3.2005
332. Kovaříková Markéta Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 332 15.7.2006
333. Kulikov Slavek Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 333 26.6.2005
334. Richter František Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 334 26.6.2005
335. Ryba Tomáš Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 335 26.6.2005
336. Wimmer Ladislav Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 336 26.6.2005
337. Jirsa Jan Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 337 26.6.2005
338. Vrbka Vladimír Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 338 26.6.2005
339. Císařová Hana Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 339 26.6.2005
340. Lobaz Petr Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 1 – 340 26.6.2005
341. Kebrlová Martina Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 1 – 341 26.6.2005
342. Krásný Jiří Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 1 – 342 26.6.2005
343. Robejšková Hana Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 1 – 343 26.6.2005
344. Mazurová Jana Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 1 – 344 26.6.2005
345. Gottwald Martin TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 345 18.12.2005
346. Pietrowski Kamil Škola TKD ITF KarvináCZ – 1 – 346 18.12.2005
347. Holcová Martina Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 347 18.12.2005
348. Kaše Jiří Škola TKD ITF PanterCZ – 1 – 348 18.12.2005
349. Polívková Anna Škola TKD ITF PanterCZ – 1 – 349 18.12.2005
350. Kavalír Vít Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 350 18.12.2005
351. Pour Václav Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 351 18.12.2005
352. Adamcová Kateřina Kwang Myong Roztoky u PrahyCZ – 1 – 352 18.12.2005
353. Šípková Martina Kwang Myong Roztoky u PrahyCZ – 1 – 353 18.12.2005
354. Linc Petr Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 354 18.12.2005
355. Mudrák Jiří Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 355 18.12.2005
356. Maňas Vojtěch Škola TKD ITF Oh Do KwanCZ – 1 – 356 18.12.2005
357. Petráň Miroslav Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 357 18.12.2005
358. Picmausová Jana Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 358 18.12.2005
359. Legner Petr TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 359 24.6.2006
360. Legner Lukáš TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 360 24.6.2006
361. Sopr Václav Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 361 24.6.2006
362. Bartoš Zbyněk Taekwon-Do ITF PardubiceCZ – 1 – 362 24.6.2006
363. Kratochvíl Adam Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 363 24.6.2006
364. Ondruško Ondřej Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 364 24.6.2006
365. Červená Lia Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 365 24.6.2006
366. Klepikov Alexandr Taekwon-Do klub FéniCZ – 1 – 366 24.6.2006
367. Prát Tomáš Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 367 24.6.2006
368. Oniščenko Denis Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 368 24.6.2006
369. Křenovská Barbora Škola TKD ITF Oh Do KwanCZ – 1 – 369 24.6.2006
370. Vrba Martin Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 370 24.6.2006
371. Rouha Milan Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 371 24.6.2006
372. Konečná Andrea Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 372 15.7.2006
373. Kolářová Kateřina Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 373 15.7.2006
374. Homolka Jiří Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 374 15.7.2006
375. Koziar Radim Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 375 15.7.2006
376. Kunz Lumír Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 376 15.7.2006
377. Šesták Jan Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 377 15.7.2006
378. Jungwirth Tomáš Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 378 15.7.2006
379. Velebil Lukáš Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 379 15.7.2006
380. Řádek Zdeněk Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 380 15.7.2006
381. Pešek Jakub Škola Taekwon-do Naeryo ChagiCZ – 1 – 381 15.7.2006
382. Drábek Daniel Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 382 15.7.2006
383. Mojdlová Markéta Škola TKD ITF KarvináCZ – 1 – 383 15.7.2006
384. Mokrosch Ondřej Škola TKD ITF Joomuk F. - M.CZ – 1 – 384 16.12.2006
385. Novák Aleš Taekwon-Do ITF PardubiceCZ – 1 – 385 16.12.2006
386. Konár Jan TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 386 16.12.2006
387. Konár Filip TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 387 16.12.2006
388. Polakov Jiří Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 388 16.12.2006
389. Svoboda Martin Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 389 16.12.2006
390. Horkel Tomáš Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 390 16.12.2006
391. Závodný Jakub Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 391 16.12.2006
392. Hanák Roman Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 392 16.12.2006
393. Duy Le Duc Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 393 16.12.2006
394. Císař Jiří Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 394 16.12.2006
395. Prokeš Milan Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 395 16.12.2006
396. Linhart Radim Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 396 16.12.2006
397. Kofroň Jiří Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 397 16.12.2006
398. Mašek Pavel Taekwon-do ITF KOGURYO TřebíčCZ – 1 – 398 16.12.2006
399. Kapička Martin Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 399 16.12.2006
400. Kabelka Tomáš Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 400 16.12.2006
401. Tuzar Patrik Škola TKD ITF PanterCZ – 1 – 401 16.12.2006
402. Subera Daniel Škola TKD ITF PanterCZ – 1 – 402 16.12.2006
403. Kudláček Jan Taekwon-Do ITF PardubiceCZ – 1 – 403 16.12.2006
404. Sequensová Aneta Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 404 16.12.2006
405. Veverková Nikola Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 405 16.12.2006
406. Kajzar Alan Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 406 16.12.2006
407. Liška Vojtěch Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 407 16.12.2006
408. Cahlík Tomáš Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 408 16.12.2006
409. Soldán Marek Škola TKD ITF Joomuk F. - M.CZ – 1 – 409 16.12.2006
410. Pavlík Zbyněk Škola TKD ITF Joomuk F. - M.CZ – 1 – 410 16.12.2006
411. Mohyla Daniel Škola TKD ITF Joomuk F. - M.CZ – 1 – 411 16.12.2006
413. Pösinger Josef Kwang Myong Roztoky u PrahyCZ – 1 – 413 24.6.2007
414. Chotěbor Petr Kwang Myong Roztoky u PrahyCZ – 1 – 414 24.6.2007
415. Kašová Jana Škola TKD ITF PanterCZ – 1 – 415 24.6.2007
416. Votápek Jiří Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 416 24.6.2007
417. Labík Jan Taekwon-do klub PrahaCZ – 1 – 417 24.6.2007
418. Heydušek Marcel Škola TKD ITF SillaCZ – 1 – 418 24.6.2007
419. Kouřilová Veronika Škola TKD ITF SillaCZ – 1 – 419 24.6.2007
420. Beránek Aleš Taekwon-do klub PrahaCZ – 1 – 420 24.6.2007
421. Procházka Štěpán Taekwon-do klub PrahaCZ – 1 – 421 24.6.2007
422. Procházka Martin TKD ITF oddíl SabomCZ – 1 – 422 24.6.2007
423. Stránský Jan Taekwon-do klub PrahaCZ – 1 – 423 24.6.2007
424. Koval Libor Škola Taekwon-Do ITF KangsongCZ – 1 – 424 24.6.2007
425. Dekan Martin Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 425 24.6.2007
426. Poloch Radim Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 426 24.6.2007
427. Koloničná Jana Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 427 24.6.2007
428. Kristalas Dimitris Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 428 24.6.2007
429. Vrchovecký Jan TKD-ITF OpavaCZ – 1 – 429 24.6.2007
430. Tietz Marek TKD-ITF OpavaCZ – 1 – 430 24.6.2007
431. Linhart Josef Škola TKD ITF KarvináCZ – 1 – 431 23.9.2007
432. Gorgolová Zuzana Škola TKD ITF KarvináCZ – 1 – 432 1.1.2008
433. Krubová Zuzana Taekwon-do ITF KOGURYO TřebíčCZ – 1 – 433 23.9.2007
434. Šimeček Filip Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 434 23.9.2007
435. Kupčák Petr Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 435 23.9.2007
436. Pešák Rostislav Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 436 23.9.2007
437. Hemerová Aneta TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 437 23.9.2013
438. Grodová Adéla TKD-ITF OpavaCZ – 1 – 438 23.9.2007
439. Pösingerová Anna Kwang Myong Roztoky u PrahyCZ – 1 – 439 23.9.2007
440. Lacíková Lucie Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 440 16.12.2007
441. Mráček Miroslav Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 441 16.12.2007
442. Veselý Dalibor Taekwon-Do klub FéniCZ – 1 – 442 16.12.2007
443. Bartizal Jaroslav Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 443 16.12.2007
444. Rolník Marian-Daniel Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 444 16.12.2007
445. Pavlásková Lucie Škola TKD ITF Joomuk F. - M.CZ – 1 – 445 16.12.2007
446. Weizerová Kateřina Škola TKD ITF Joomuk F. - M.CZ – 1 – 446 16.12.2007
447. Málek Michal Taekwon-do ITF KOGURYO TřebíčCZ – 1 – 447 16.12.2007
448. Junová Monika TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 448 16.12.2007
449. Chaloupka Zdeněk St Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 449 16.12.2007
450. Hasíková Viera Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 450 16.12.2007
451. Štefl Jan Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 451 16.12.2007
452. Štefl Pavel Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 452 16.12.2007
453. Seménková Lenka Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 453 28.3.2008
454. Ležák Jan Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 454 28.3.2008
455. Valášek Tomáš Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 455 28.3.2008
456. Loupal Pavel TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 456 4.5.2009
457. Vatechová Ivana Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 457 28.3.2008
458. Pecina Petr Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 458 28.3.2008
459. Mráčková Michaela Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 459 28.3.2008
460. Veselý Viktor Taekwon-Do klub FéniCZ – 1 – 460 28.3.2008
461. Danilin Nikita Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 461 28.3.2008
462. Šteiger Jan Škola TKD ITF SillaCZ – 1 – 462 28.3.2008
463. Haisová Jitka Škola TKD ITF SillaCZ – 1 – 463 3.8.2008
464. Kokášová Veronika Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 464 3.8.2008
465. Král Jan Škola TKD ITF SillaCZ – 1 – 465 3.8.2008
466. Novotný Jakub Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 466 3.8.2008
467. Hrubá Blanka Škola TKD ITF SillaCZ – 1 – 467 3.8.2008
468. Součková Lenka Taekwon-Do ITF PardubiceCZ – 1 – 468 3.8.2008
469. Fojtů Jan Škola Taekwon-Do ITF KangsongCZ – 1 – 469 3.8.2008
470. Jacko Karel Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 470 3.8.2008
471. Seménková Jitka Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 471 3.8.2008
472. Kuklíková Michaela Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 472 3.8.2008
473. Groll Jiří Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 473 3.8.2008
474. Kačírek Milan Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 474 3.8.2008
475. Kučerová Ivana Škola TKD ITF PanterCZ – 1 – 475 3.8.2008
476. Bílek Stanislav Občanské sdružení Ge-Baek Mladá BCZ – 1 – 476 4.5.2009
477. Bína Tomáš Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 477 4.5.2009
478. Tolde Ondřej Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 478 4.5.2009
479. Vacík Josef Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 479 4.5.2009
480. Kubricht Jaroslav TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 480 4.5.2009
481. Beneš Martin TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 481 4.5.2009
482. Měřínská Tereza Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 482 4.5.2009
483. Sporek Jakub Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 483 4.5.2009
484. Formánková Sylvie Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 484 4.5.2009
485. Boháčková Jana Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 485 4.5.2009
486. Martincová Iva Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 486 4.5.2009
487. Macháček Jiří Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 487 4.5.2009
488. Hrabalová Simona Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 488 4.5.2009
489. Fróhlichová Petra Škola TKD ITF Joomuk F. - M.CZ – 1 – 489 4.5.2009
490. Mokroschová Anna Škola TKD ITF Joomuk F. - M.CZ – 1 – 490 4.5.2009
491. Válková Kateřina Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 491 4.5.2009
492. Pavlásek Michal Škola TKD ITF Joomuk F. - M.CZ – 1 – 492 4.5.2009
493. Majerová Monika Škola TKD ITF Joomuk F. - M.CZ – 1 – 493 4.5.2009
494. Kosík Martin Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 494 4.5.2009
495. Kaštánek Jaroslav Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 495 2.8.2009
496. Hradcová Ivana Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 496 2.8.2009
497. Münch Martin Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 497 2.8.2009
498. Laš Vladimír Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 498 2.8.2009
499. Paláčková Beáta TKD-ITF OpavaCZ – 1 – 499 2.8.2009
500. Židek Martin TKD-ITF OpavaCZ – 1 – 500 2.8.2009
501. Zejda Pavel Taekwon-do ITF KOGURYO TřebíčCZ – 1 – 501 2.8.2009
502. Formánek Jan Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 502 2.8.2009
503. Sedláček Martin Taekwon-do klub PrahaCZ – 1 – 503 2.8.2009
504. Štochl Michal Taekwon-do klub PrahaCZ – 1 – 504 2.8.2009
505. Chábera Ondřej Škola TKD ITF SillaCZ – 1 – 505 2.8.2009
506. Španingerová Zuzana Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 506 20.12.2009
507. Rouhová Petra Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 507 20.12.2009
508. Kysela Tomáš Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 508 20.12.2009
509. Šmíd Pavel Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 509 20.12.2009
510. Macháň Jun. Libor Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 510 17.12.2009
511. Lienerová Lucie Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 511 17.12.2009
512. Míka Petr Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 512 6.12.2009
513. Janíková Lucie TKD-ITF OpavaCZ – 1 – 513 6.12.2009
514. Pavlík Roman Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 514 6.12.2009
515. Suder Michal Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 515 6.12.2009
516. Rýgl Pavel Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 516 6.12.2009
517. Svoboda Patrik Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 517 6.12.2009
518. Majner Luboš Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 1 – 518 20.12.2009
519. Hajšman Jan Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 1 – 519 20.12.2009
520. Zumrová Aneta Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 520 20.12.2009
521. Přibyl Martin Občanské sdružení Ge-Baek Mladá BCZ – 1 – 521 20.12.2009
522. Šádková Lucie Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 522 20.12.2009
523. Kormoš Ondřej Občanské sdružení Ge-Baek Mladá BCZ – 1 – 523 20.12.2009
524. Vysoudilová Barbora Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 524 20.12.2009
525. Pravdová Kristýna TKD-ITF OpavaCZ – 1 – 525 20.12.2009
526. Hvězda Martin Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 526 20.12.2009
527. Kopecká Martina Škola TKD ITF SillaCZ – 1 – 527 20.12.2009
528. Veverka Tomáš Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 528 20.12.2009
531. Kaděra Jan Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 531 20.2.2010
534. Hudková Kristýna TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 534 20.2.2010
535. Novotný Jan Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 535 20.2.2010
536. Malý Ondřej TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 536 20.2.2010
537. Svoboda Zdeněk Taekwon-Do ITF PardubiceCZ – 1 – 537 1.8.2010
538. Pikal Aleš Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 538 1.8.2010
539. Melecký Jiří TKD-ITF OpavaCZ – 1 – 539 1.8.2010
540. Svoboda Milan Občanské sdružení Ge-Baek Mladá BCZ – 1 – 540 1.8.2010
541. Vodička Tomáš TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 541 1.8.2010
542. Kollár Jan Škola TKD ITF Joomuk F. - M.CZ – 1 – 542 1.8.2010
543. Matějka Lukáš Taekwon-Do klub FéniCZ – 1 – 543 1.8.2010
544. Varga Petr Občanské sdružení Ge-Baek Mladá BCZ – 1 – 544 1.8.2010
545. Mojžíšek Marek Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 545 1.8.2010
546. Radina Jan Škola TKD ITF SillaCZ – 1 – 546 1.8.2010
547. Richterová Eliška Občanské sdružení Ge-Baek Mladá BCZ – 1 – 547 1.8.2010
548. Kovář Jan Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 548 1.8.2010
549. Onderka Martin Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 549 1.8.2010
550. Čehovský Andreas Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 550 12.12.2010
551. Fackenbergová Dominika Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 551 12.12.2010
552. Valášek Timotheos Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 552 12.12.2010
553. Kulhánek Jiří Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 553 12.12.2010
554. Cigna Ludvík Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 554 12.12.2010
555. Schacherlová Ivana Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 555 12.12.2010
556. Kyrych Lukáš Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 556 12.12.2010
557. Ženatík Oliver Škola TKD ITF KarvináCZ – 1 – 557 12.12.2010
558. Mikeš Patrik Taekwon-do ITF KOGURYO TřebíčCZ – 1 – 558 12.12.2010
559. Josková Aneta TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 559 12.12.2010
560. Hušek Ondřej Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 560 12.12.2010
561. Brabenec Martin Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 561 12.12.2010
562. Kolář Jakub Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 562 12.12.2010
563. Podroužek Michal Občanské sdružení Ge-Baek Mladá BCZ – 1 – 563 12.12.2010
564. Miketová Petra Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 564 12.12.2010
565. Smolka Robin Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 565 12.12.2010
567. Kolář Josef Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 567 12.12.2010
568. Šnábl Pavel TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 568 12.12.2010
569. Chamrádová Nela Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 569 12.12.2010
570. Švajner Filip Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 1 – 570 12.12.2010
571. Šídlo Jan Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 1 – 571 12.12.2010
572. Mojžišová Lenka Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 572 12.12.2010
573. Hloušková Lada Taekwon-do ITF Do KwaCZ – 1 – 573 12.12.2010
574. Fojtů Karel Škola Taekwon-Do ITF KangsongCZ – 1 – 574 12.12.2010
575. Herma Tomáš Taekwon-do klub PrahaCZ – 1 – 575 8.4.2011
576. Mrzena Pavel Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 576 8.4.2011
577. Lang Jiří Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 577 8.4.2011
578. Podholová Kristýna Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 578 8.4.2011
579. Drdák Jakub Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 579 8.4.2011
580. Rouha Vojtěch Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 580 8.4.2011
581. Římanová Michaela Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 581 8.4.2011
582. Fůs Michal Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 582 8.4.2011
583. Heřmánek Jakub Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 583 8.4.2011
584. Heřmánek Jan Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 584 8.4.2011
585. Sikáček David Škola TKD ITF SillaCZ – 1 – 585 8.4.2011
586. Opálka Jan Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 586 8.4.2011
587. Boček Lukáš Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 587 31.7.2011
588. Tekverk Daniel Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 588 31.7.2011
589. Nahodilová Barbora Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 589 31.7.2011
590. Doležel Marek Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 590 31.7.2011
591. Kopečný Tomáš Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 591 31.7.2011
592. Karpíšek Jiří Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 592 31.7.2011
593. Gerlichová Ludmila Taekwon-Do ITF oddíl MiloviceCZ – 1 – 593 31.7.2011
594. Švábik Martin Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 594 31.7.2011
595. Šilha Petr Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 595 31.7.2011
596. Kosan Jiří Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 596 31.7.2011
597. Radina Petr Škola TKD ITF SillaCZ – 1 – 597 11.12.2011
598. Uhlík Roman Škola TKD ITF SillaCZ – 1 – 598 11.12.2011
599. Beneš Vítězslav Škola TKD ITF SillaCZ – 1 – 599 11.12.2011
600. Tošovský Martin Občanské sdružení Ge-Baek Mladá BCZ – 1 – 600 11.12.2011
601. Chaloupka Zdeněk Ml. Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 601 11.12.2011
602. Slavíková Natálie Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 602 11.12.2011
603. Vavřinec Michal Škola TKD ITF SillaCZ – 1 – 603 11.12.2011
604. Krejzl Chris Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 604 11.12.2011
605. Moravec Ivo Škola TKD ITF SillaCZ – 1 – 605 11.12.2011
606. Kuna Mikuláš Škola TKD ITF SillaCZ – 1 – 606 11.12.2011
607. Poes Tomáš Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 607 11.12.2011
608. Šíhovec Pavel Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 608 1.4.2012
609. Chaloupková Petra škola taekwon/do ITF NOMOCZ – 1 – 609 1.4.2012
610. Sluka Dominik Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 610 1.4.2012
611. Kortan Petr Taekwon-Do ITF PardubiceCZ – 1 – 611 1.4.2012
612. Březina Pavel Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 612 1.4.2012
613. Valtera Jakub Taekwon-Do ITF PardubiceCZ – 1 – 613 1.4.2012
614. Dlouhá Barbora Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 614 1.4.2012
615. Moravcová Adéla Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 615 1.4.2012
616. Huml Jiří TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 616 1.4.2012
617. Hanák Petr Taekwon-Do ITF PardubiceCZ – 1 – 617 1.4.2012
618. Tuscherová Barbora Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 618 1.4.2012
619. Nevludová Anna Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 619 1.4.2012
620. Svoboda Matěj Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 620 1.4.2012
621. Pantlík Dalibor Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 621 1.4.2012
622. Rýdlová Karolína Občanské sdružení Ge-Baek Mladá BCZ – 1 – 622 1.4.2012
623. Baranová Marina Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 623 1.4.2012
624. Sluka Lukáš Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 624 1.4.2012
625. Novotný Petr Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 625 1.4.2012
626. Škrdla Milan Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 626 5.8.2012
627. Bauerová Hana Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 627 5.8.2012
628. Syblíková Anna Taekwon-Do ITF oddíl MiloviceCZ – 1 – 628 5.8.2012
629. Ondráček Robert Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 629 5.8.2012
630. Pochtiol Jan Škola TKD ITF KarvináCZ – 1 – 630 5.8.2012
631. Madej Martin Škola TKD ITF KarvináCZ – 1 – 631 5.8.2012
632. Hüttner František Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 632 5.8.2012
633. Sebastiao Richard Taekwon-Do klub FéniCZ – 1 – 633 5.8.2012
634. Malý Dominik Škola TKD ITF IL KYOKCZ – 1 – 634 5.8.2012
635. Hanischová Marie Škola TKD ITF KarvináCZ – 1 – 635 5.8.2012
636. Hůda Jan Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 636 5.8.2012
637. Straka Dominik Občanské sdružení Ge-Baek Mladá BCZ – 1 – 637 9.12.2012
638. Dvořák Tomáš Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 638 9.12.2012
639. Zejval Tomáš Občanské sdružení Ge-Baek Mladá BCZ – 1 – 639 9.12.2012
640. Tranová Samanta Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 640 9.12.2012
641. Müller Filip Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 641 9.12.2012
642. Betuštiaková Anna Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 642 9.12.2012
643. Bátrla Michael Škola TKD ITF IL KYOKCZ – 1 – 643 9.12.2012
644. Zörkler Michal Občanské sdružení Ge-Baek Mladá BCZ – 1 – 644 9.12.2012
645. Holečková Veronika TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 645 9.12.2012
646. Zejval Vojtěch Občanské sdružení Ge-Baek Mladá BCZ – 1 – 646 9.12.2012
647. Strnad David Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 647 9.12.2012
648. Munkhbaatar Munkhtaivan Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 648 9.12.2012
649. Bříza David Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 649 9.12.2012
650. Betuštiak Miroslav Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 650 9.12.2012
651. Benešová Eliška Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 651 14.4.2013
652. Buchtová Barbora Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 652 14.4.2013
653. Chlebek David Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 653 14.4.2013
654. Maříková Miroslava škola taekwon/do ITF NOMOCZ – 1 – 654 14.4.2013
655. Kopecký David Škola TKD ITF SillaCZ – 1 – 655 14.4.2013
656. Škopková Veronika škola taekwon/do ITF NOMOCZ – 1 – 656 14.4.2013
657. Pavlík Jan Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 657 14.4.2013
658. Geyer Jakub Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 658 14.4.2013
659. Janda Pavel Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 1 – 659 14.4.2013
660. Kundela Petr Taekwon-do ITF KOGURYO TřebíčCZ – 1 – 660 14.4.2013
661. Pliska Lubomír Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 661 25.5.2013
662. Matoušek Rudolf Taekwon-do ITF KOGURYO TřebíčCZ – 1 – 662 25.5.2013
663. Olesz Vladislav Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 663 25.5.2013
664. Peterek Tomáš Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 664 25.5.2013
665. Talacek Robin Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 665 25.5.2013
666. Lampartová Andrea Škola Taekwon-Do ITF KangsongCZ – 1 – 666 25.5.2013
667. Fryštacký Milan Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 667 25.5.2013
668. Maier Marek Škola TKD ITF Joomuk F. - M.CZ – 1 – 668 25.5.2013
669. Kostura Radim Škola TKD ITF Joomuk F. - M.CZ – 1 – 669 25.5.2013
670. Preis Rudolf Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 670 25.5.2013
671. Popelová Kristýna Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 671 25.5.2013
672. Ondráček Tomáš Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 672 25.5.2013
673. Klomfar Ladislav škola taekwon/do ITF NOMOCZ – 1 – 673 4.8.2013
674. Vasserbauer Radek Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 674 4.8.2013
675. Sklenář Zdeněk Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 675 4.8.2013
676. Chaloupková Renáta škola taekwon/do ITF NOMOCZ – 1 – 676 4.8.2013
677. Jindra Kristián Taekwon-do klub PrahaCZ – 1 – 677 4.8.2013
678. Hradílková Eliška Škola TKD ITF KarvináCZ – 1 – 678 4.8.2013
679. Slaba Martin Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 679 4.8.2013
680. Lobík Lukáš Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 680 4.8.2013
681. Mandáková Tereza Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 681 4.8.2013
682. Cigna Leonard Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 682 4.8.2013
683. Růženec Jakub Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 683 4.8.2013
684. Janeček Petr Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 684 8.12.2013
685. Trundová Mária Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 685 8.12.2013
686. Zadražilová Renata Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 686 8.12.2013
687. Tulach Jan Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 1 – 687 8.12.2013
688. Huda Tomáš Škola Taekwon-do ITF NARAMA PlzenCZ – 1 – 688 8.12.2013
689. Balážia Michal Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 689 8.12.2013
690. Dvořáček Jan TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 690 8.12.2013
691. Uher David Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 691 8.12.2013
692. Burdová Monika Taekwon-do ITF Do KwaCZ – 1 – 692 8.12.2013
693. Jonšta Jakub Škola TKD ITF KarvináCZ – 1 – 693 8.12.2013
694. Doležel Štěpán Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 694 8.12.2013
695. Zimmermannová Kateřina Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 695 8.12.2013
696. Santnerová Sára Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 696 8.12.2013
697. Novák Jiří TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 697 8.12.2013
698. Yatsuk Maxim Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 698 8.12.2013
699. Tranová Jennifer Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 699 8.12.2013
700. Černovská Veronika Škola TKD ITF SillaCZ – 1 – 700 2.3.2014
701. Křivánek Daniel Škola TKD ITF IL KYOKCZ – 1 – 701 2.3.2014
702. Benešová Marie Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 702 2.3.2014
703. Benešová Štěpánka Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 703 2.3.2014
704. Kučera Pavel Škola TKD ITF PanterCZ – 1 – 704 2.3.2014
705. Veverka Lukáš TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 705 2.3.2014
706. Matoušek Jiří Taekwon-do ITF KOGURYO TřebíčCZ – 1 – 706 2.3.2014
707. Sotolář Tomáš Taekwon-do ITF KOGURYO TřebíčCZ – 1 – 707 2.3.2014
708. Čapek René TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 708 2.3.2014
709. Kratochvíl Miroslav Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 709 2.3.2014
710. Kameník Josef Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 1 – 710 2.3.2014
711. Svoboda Ondřej Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 711 27.7.2014
712. Hvězdová Pavla Škola Taekwon-do Hwa-RangCZ – 1 – 712 27.7.2014
713. Žilinská Tereza TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 713 27.7.2014
714. Kuš Dominik Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 714 27.7.2014
715. Benediktová Vendula TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 715 27.7.2014
716. Karpíšková Kateřina Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 716 27.7.2014
717. Roun Tomáš Škola TKD ITF Oh Do KwanCZ – 1 – 717 27.7.2014
718. Štípek Petr Škola TKD ITF Oh Do KwanCZ – 1 – 718 27.7.2014
719. Ranoš David Škola Taekwon-Do ITF KangsongCZ – 1 – 719 27.7.2014
720. Ostatnický Tomáš Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 720 27.7.2014
721. Sedlák Jiří Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 721 14.12.2014
722. Ryček Jakub Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 722 14.12.2014
723. Seménková Hana Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 723 14.12.2014
724. Friedl Martin Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 724 14.12.2014
725. Lackinger Alois Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 725 14.12.2014
726. Kůstová Iva Škola TKD ITF IL KYOKCZ – 1 – 726 14.12.2014
727. Betuštiaková Ema Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 727 14.12.2014
728. Zíková Hana TKD-ITF OpavaCZ – 1 – 728 14.12.2014
729. Zíková Kateřina TKD-ITF OpavaCZ – 1 – 729 14.12.2014
730. Novák Jan Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 730 14.12.2014
731. Máchová Eliška Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 731 14.12.2014
732. Houdek Matěj Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 732 14.12.2014
733. Dušánek Tomáš Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 733 14.12.2014
734. Čurdová Anežka Viktorie Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 734 14.12.2014
735. Molnár Tomáš Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 735 14.12.2014
736. Mládek Antonín Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 736 18.4.2015
737. Štekerová Tereza TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 737 18.4.2015
738. Povýšil David Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 738 18.4.2015
739. Müller Jan Škola TKD ITF KarvináCZ – 1 – 739 18.4.2015
740. Hub Ondřej Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 740 18.4.2015
741. Crlík Daniel Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 741 18.4.2015
742. Holba Radek Škola Taekwon-Do Club Brno ITFCZ – 1 – 742 18.4.2015
743. Bureš Martin TKD ITF oddíl SabomCZ – 1 – 743 18.4.2015
744. Čermák Dominik Škola TKD ITF PanterCZ – 1 – 744 26.7.2015
745. Názlerová Eva Škola TKD ITF PanterCZ – 1 – 745 26.7.2015
746. Kalabis Tomáš Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 746 26.7.2015
747. Frič Lukáš Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 747 26.7.2015
748. Hudeček Jindřich Škola Taekwon-Do ITF KangsongCZ – 1 – 748 26.7.2015
749. Pospíšil Jan Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 749 26.7.2015
750. Strejček Josef Taekwon-Do ITF Raptor OlomoucCZ – 1 – 750 26.7.2015
751. Dvořáčková Olga Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 751 26.7.2015
752. Čutka Jan Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 752 26.7.2015
753. Radmanovičová Maria Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 753 26.7.2015
754. Krumpl Štěpán Škola TKD ITF Oh Do KwanCZ – 1 – 754 13.12.2015
755. Bluchová Vendula Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 755 13.12.2015
756. Tomeš Jiří Škola TKD ITF Oh Do KwanCZ – 1 – 756 13.12.2015
757. Hrstková Lenka TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 757 13.12.2015
758. Foldyna Vojtěch Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 758 13.12.2015
759. Jíchová Petra Škola TKD ITF SillaCZ – 1 – 759 13.12.2015
760. Špytková Michaela Občanské sdružení Ge-Baek Mladá BCZ – 1 – 760 13.12.2015
761. Landsinger Tomáš Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 761 13.12.2015
762. Veselý Václav Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 762 13.12.2015
763. Willimetz Robert Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 1 – 763 13.12.2015
764. Žaloudek Marek Škola TKD ITF SillaCZ – 1 – 764 13.12.2015
765. Hladík Ondřej Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 1 – 765 13.12.2015
766. Profant Jan Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 766 13.12.2015
767. Záhejský Radek Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 767 13.12.2015
768. Horváth Michal Škola TKD ITF SillaCZ – 1 – 768 13.12.2015
769. Pavelka Zdeněk Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 769 13.12.2015
770. Kondelík Ondřej Škola TKD ITF Oh Do KwanCZ – 1 – 770 13.12.2015
771. Matzner Vlastimil Škola Taekwon-Do ITF KangsongCZ – 1 – 771 13.12.2015
772. Tůma František Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 772 13.12.2015
773. Petrášek Petr Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 773 13.12.2015
774. Postl Ondřej TJ Pedagog C.B.odd.Taekwon-do ITFCZ – 1 – 774 2.4.2016
775. Kotásková Barbora Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 775 2.4.2016
776. Kliment Jiří Škola Taekwon-do TONG-ILCZ – 1 – 776 2.4.2016
777. Pokorná Nicole Škola TKD ITF SillaCZ – 1 – 777 2.4.2016
778. Kindl Herbert TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 778 21.5.2016
779. Dajbych Vaclav Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 1 – 779 21.5.2016
780. Poklopová Aneta Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 780 7.8.2016
781. Macháčková Tereza Škola TKD ITF PanterCZ – 1 – 781 7.8.2016
782. Králová Marie Škola TKD ITF PanterCZ – 1 – 782 7.8.2016
783. Krušinová Jana Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 783 13.8.2016
784. Flachsová Jindřiška škola taekwon/do ITF NOMOCZ – 1 – 784 13.8.2016
785. Deingruber Ondřej Škola TKD ITF IL-DONG OstravaCZ – 1 – 785 13.8.2016
786. Žilák Marián Taekwon-do klub PrahaCZ – 1 – 786 13.8.2016
787. Kůs Pavel škola TKD ITF Na - MuCZ – 1 – 787 13.8.2016
788. Černý Miroslav škola TKD ITF Na - MuCZ – 1 – 788 13.8.2016
789. Benedikt Michal škola TKD ITF Na - MuCZ – 1 – 789 13.8.2016
790. Hodouš Daniel Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 790 11.12.2016
791. Svátek Martin Škola TKD ITF Oh Do KwanCZ – 1 – 791 11.12.2016
792. Snížková Vendula Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 792 11.12.2016
793. Loudová Petra Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 793 11.12.2016
794. Vojta Michal Won-Hyo Klub TřeboňCZ – 1 – 794 11.12.2016
795. Novák Miroslav TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 795 11.12.2016
796. Kočiš Radek Akademie Taekwon-do KerberosCZ – 1 – 796 11.12.2016
797. Svoboda Tomáš Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 797 11.12.2016
798. Skalický Petr Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 798 11.12.2016
799. Anděl Petr Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 799 8.4.2017
800. Hladki Michal Škola Taekwon-Do ITF Dan-GunCZ – 1 – 800 8.4.2017
801. Kropáč Vojtěch Škola Taekwon-Do ITF F.- M.CZ – 1 – 801 8.4.2017
802. Martiník Lukáš TKD-ITF OpavaCZ – 1 – 802 8.4.2017
803. Tvardek Jakub Škola TKD ITF KarvináCZ – 1 – 803 8.4.2017
804. Šebestová Barbora Škola TKD ITF KarvináCZ – 1 – 804 8.4.2017
805. Zachrdla Jan Taekwon-Do ITF oddíl MiloviceCZ – 1 – 805 8.4.2017
806. Pastorek Adam TKD ITF Sonkal PrahaCZ – 1 – 806 21.5.2017
807. Koutský Jakub Taekwon-Do ITF PardubiceCZ – 1 – 807 21.5.2017
808. Hlavinka Radek Taekwon-Do ITF PardubiceCZ – 1 – 808 21.5.2017
809. Miler Jan Taekwon-do klub PrahaCZ – 1 – 809 21.5.2017
810. Ropek Jiří Taekwon-Do ITF PardubiceCZ – 1 – 810 21.5.2017
811. Pavelka Vojtěch Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 811 30.7.2017
812. Fuxová Eliška Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 812 30.7.2017
813. Kubátová Adéla Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 813 30.7.2017
814. Koubková Magdaléna Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 814 30.7.2017
815. Krbcová Anna Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 815 30.7.2017
816. Pavlas Ondřej Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 816 30.7.2017
817. Hejtmánek Adam Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 817 30.7.2017
818. Boček Boris Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 818 30.7.2017
819. Sluka Lukáš Taekwon-Do škola VelešínCZ – 1 – 819 30.7.2017
820. Skalický Vít Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 820 30.7.2017
821. Hrušková Zuzana Škola TKD ITF IL KYOKCZ – 1 – 821 30.7.2017
822. Gugh Marek Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 822 30.7.2017
823. Selicharová Hana Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 823 30.7.2017
824. Studna Martin Taekwon-Do klub FéniCZ – 1 – 824 30.7.2017
825. Březinová Ivana Škola TKD ITF PanterCZ – 1 – 825 30.7.2017
826. Opičková Šárka Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 826 30.7.2017
827. Bradáč František Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 827 30.7.2017
828. Hálek Pavel Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 828 30.7.2017
829. Štěpo Pavel Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolCZ – 1 – 829 30.7.2017
830. Macháček Milan Škola TKD ITF PanterCZ – 1 – 830 30.7.2017
5129. Kachanov Andrey Škola TKD ITF Ge-baek Hosin soolRU – 1 – 5129 1.2.2015


Staňte se fanouškem O2 TV Sport Sport 5 TVCOM live iSport.cz
Partneři
Nejnovější fotogalerie
listopad 17
po
út
st
čt
so
ne
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3

Český svaz Taekwon-Do ITF, z. s., Zátopkova 100/2, P.S. 40, Praha 6, 160 17
Adresa sekretariátu svazu: Pod Višňovkou 334/15, Praha 4, 14000
tel.: +420 604 258 109, e-mail : sekretariat@taekwondo.cz

© 1987 - 2017 Český svaz Taekwon-Do ITF, z. s.