INDEX ITF EITF ČSTV MŠMT ČR COV
  18.4.2017, Marek Lazor  

Nominace České republiky na mistrovství Evropy 2017 v taekwondu ITF

fotoPřesně na velikonoční pondělí 17.4.2017 skončila letošní společná dlouhodobá příprava členů sportovní reprezentace ČR v taekwondu ITF před letošním mistrovstvím Evropy. To se uskuteční 24. - 30. dubna 2017 v anglickém Liverpoolu.

Příprava byla v letošním roce určitě po všech stránkách hodně náročná a všichni reprezentanti se museli vypořádat s celou řadou menších či větších problémů. Většina z nich však absolvovala celou přípravu až do konce a jsou připravení reprezentovat české taekwon-do ITF na letošní mezinárodní scéně.

Na základě závěrečné nominace trenérů reprezentace České republiky ve sportovním taekwondu ITF tak bude již příští týden v anglickém Liverpoolu bojovat o tituly juniorských, seniorských i veteránských mistrů Evropy 2017 celkem 36 nominovaných českých reprezentantů (nominace viz zde níže).

Kompletní česká výprava bude na mistrovství Evropy odjíždět autobusem v pondělí 24.4.2016 v cca 16:00 hodin z pražského hlavního vlakového nádraží v Praze a reprezentanty bude doprovázet také šestičlenný realizační tým (hlavní trenér, 3 trenéři, zdravotník a také oficiální fotograf).

Ve stejný den už dříve odpoledne pak z pražského letiště odlétá do Liverpoolu ještě druhá minivýprava ve složení velmistr Hwang Ho-jong, prezident svazu a pětice nominovaných českých mezinárodních rozhodčích.

Český tým bude na letošním mistrovství Evropy obhajovat celkové 4. místo z loňského roku (11. - 17.4.2016, Soluň, Řecko), které vybojoval ziskem 14 zlatých, 13 stříbrných a 12 bronzových medailí. Lepší umístění měli v loňském roce jen Rusko, Ukrajina a domácí Řecko.

V českém týmu nebudou letos chybět mimo jiné ani naši aktuálně nejlepší junioři Jiří Novák a Tereza Štekerová, oba loni absolutně nejúspěšnější závodníci mistrovství Evropy a zlatí medailisté z mistrovství světa (5. - 11.9.2016, Andria, Itálie). Mezi juniory se dále představí Anežka Čurdová a Petra Jíchová (obě juniorské mistryně světa 2016) a další.

V týmu jsou také seniorka Věra Vomáčková, která bude obhajovat loňskou zlatou medaili nebo stříbrní seniorští medailisté Tomáš Vodička, Kateřina Kolářová a Vojta Fiala.

Nakonec nesmíme opomenout také dvojici našich veteránských reprezentantů, Libora Macháně a Josefa Jarmu, oba v loňském roce vybojovali v Itálii titul mistra světa.

Všichni naši reprezentanti zasáhnou poprvé do bojů o medaile ve čtvrtek 27.4.2017 a budou bojovat až do neděle 30.4.2017, kdy večer už bude vše zcela jasné.

Česká (autobusová) výprava se pak bude vracet zpět do České republiky již v noci v neděli 30.4.2017 a zpět do Prahy by měli dorazit ve státní svátek v pondělí 1.5.2017 ve večerních hodinách.

V průběhu celého mistrovství světa se Vás budeme v rámci možností snažit maximálně zásobovat aktuálními informacemi, výsledky i fotografiemi našeho fotografa. Sledujte proto jak internetové stránky, tak především facebookové stránky svazu i reprezentace.

Budeme samozřejmě také rádi za všechny Vaše pozitivní ohlasy, reakce i povzbuzování. Budeme to jistě potřebovat a určitě nám to v našich výkonech pomůže.

Držte nám palce, jedeme reprezentovat Českou republiku a především české taekwon-do ITF!

Marek Lazor
prezident Českého svazu Taekwon-Do ITF

AKTUALIZACE NOMINACE

Sobota, 22.4.2017:
Z důvodů náhle nemoci se mistrovství Evropy bohužel nebude moci zúčastnil seniorský reprezentant Jan Pospíšil.


VETERÁNI



Macháň Libor
technické sestavy 6. dan
sportovní boj nad 90 kg
silové přerážení
tým veteráni



Jarma Josef
technické sestavy 2. dan
sportovní boj do 73 kg
silové přerážení
tým veteráni



Plíska Lubomír
technické sestavy 1. dan
sportovní boj do 73 kg
silové přerážení
tým veteráni



Gerlichová Ludmila
technické sestavy 1. dan
sportovní boj do 75 kg
silové přerážení




SENIOŘI



Fiala Vojtěch
sportovní boj nad 85 kg
silové přerážení
tým senioři



Friedl Martin
sportovní boj do 78 kg
tým senioři




Chlebek Adam
technické sestavy 1. dan
sportovní boj do 85 kg
sebeobrana 1:3
tým senioři


Pantlík Dalibor
technické sestavy 1. dan
sportovní boj do 64 kg
sebeobrana 1:2
tým senioři


Sotolář Tomáš
sportovní boj do 78 kg
silové přerážení
tým senioři



Vavrinec Michal
sportovní boj nad 85 kg
speciální přerážecí techniky
tým senioři



Vodička Tomáš
technické sestavy 3. dan
sportovní boj do 71 kg
sebeobrana 1:3
tým senioři


Vrchovecký Jan
technické sestavy 2. dan
sportovní boj do 85 kg
speciální přerážecí techniky
tým senioři



SENIORKY



Novohradská Deutschová Linda
technické sestavy 2. dan
sportovní boj do 63 kg
speciální přerážecí techniky
silové přerážení
tým seniorky


Kolářová Kateřina
technické sestavy 2. dan
sportovní boj do 69 kg
tým seniorky





Kopecká Martina
technické sestavy 3. dan
sportovní boj do 57 kg
tým seniorky





Kovářová Jana
technické sestavy 3. dan
sportovní boj do 63 kg
silové přerážení
sebeobrana 1:2
tým seniorky



Moravcová Adéla
technické sestavy 1. dan
sportovní boj do 51 kg
tým seniorky



Pravdová Kristýna
sportovní boj do 69 kg
speciální přerážecí techniky
tým seniorky



Vomáčková Věra
technické sestavy 4. dan
sportovní boj do 75 kg
tým seniorky



Žilinská Tereza
technické sestavy 1. dan
sportovní boj do 51 kg
tým seniorky




JUNIOŘI




Foldyna Vojtěch Jan
mladší junior
technické sestavy 1. dan
sportovní boj do 63 kg
sebeobrana 1:2
tým junioři



Kindl Herbert
technické sestavy 1. dan
sportovní boj do 69 kg
sebeobrana 1:3
tým junioři




Novák Jiří
technické sestavy 2. dan
sportovní boj do 75 kg
speciální přerážecí techniky
sebeobrana 1:3
tým junioři



Sluka Dominik
technické sestavy 2. dan
sportovní boj do 63 kg
speciální přerážecí techniky
tým junioři




Svoboda Ondřej
sportovní boj do 69 kg
sebeobrana 1:3
tým junioři




Tvardek Jakub
mladší junior
sportovní boj do 57 kg
tým junioři




JUNIORKY




Bluchová Vendula
mladší juniorka
technické sestavy 1. dan
sportovní boj do 46 kg
sebeobrana 1:2
tým mladší juniorky




Čurdová Anežka
mladší juniorka
sportovní boj do 64 kg
tým mladší juniorky






Flachsová Jindřiška
sportovní boj do 52 kg
tým juniorky







Hrstková Lenka
mladší juniorka
technické sestavy 1. dan
sportovní boj do 52 kg
tým mladší juniorky





Jíchová Petra
mladší juniorka
sportovní boj do 70 kg
speciální přerážecí techniky
tým mladší juniorky




Krušinová Jana
sportovní boj do 58 kg
tým juniorky






Máchová Eliška
sportovní boj do 52 kg
tým juniorky






Názlerová Eva
sportovní boj do 58 kg
tým juniorky






Štekerová Tereza
sportovní boj nad 70 kg
speciální přerážecí techniky
tým juniorky



REALIZAČNÍ TÝM




velmistr Hwang Ho-jong
hlavní instruktor ITF
pro Českou republiku




Ing. Lazor Marek
prezident svazu





Mgr. Mraček Jan
hlavní trenér,
trenér seniorek a veteránů




Benešová Marie
paramedik





Chaloupka Jan
trenér juniorů





Vyzrál Aleš
trenér seniorů





Šiveňová Hana
trenérka juniorek





mistr MUDr.
Kaňka Rostislav

mezinárodní rozhodčí A




Vrábel Ondřej
mezinárodní rozhodčí A





Teslík Jiří
mezinárodní rozhodčí A





Lazorová Jana
mezinárodní rozhodčí A





Smejkal Petr
mezinárodní rozhodčí B





Tihelka Kamil
fotograf


PropoziceVýsledky
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.


Staňte se fanouškem Sport 5 TVCOM live iSport.cz
Nejnovější fotogalerie
červen 17
po
út
st
čt
so
ne
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2

Český svaz Taekwon-Do ITF, z. s., Zátopkova 100/2, P.S. 40, Praha 6, 160 17
Adresa sekretariátu svazu: Pod Višňovkou 334/15, Praha 4, 14000
tel.: +420 604 258 109, e-mail : sekretariat@taekwondo.cz

© 1987 - 2017 Český svaz Taekwon-Do ITF, z. s.